Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
janusz wątek zamknięty Nie mam pojęcia jak inni instruktorzy tej szkołki , jak również instruktorzy...
~Antonio
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

Gorąco polecam OSKARa!!! wątek zamknięty Zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny przy pierwszym podejściu. Pan Janusz...
~Ania K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lipca 2011

Polecam ;) wątek zamknięty Na wykładach u Pana Wojtka jest bardzo miło i sympatycznie, a nauka jazdy z...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

bardzo dziękuję :-) wątek zamknięty Cóż, moja droga do prawa jazdy okazała się trochę wyboista ;-) Ale to w...
~Ela
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

Najlepsi! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Na kurs dołączyłam w połowie, ale pozwolili mi nadrobić...
~Ulka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Nie ma lepszych od OSKARA:) zdecydowanie polecam a pan Wojtek to mistrz w...
~skrzecz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Dziś zdałam za pierwszym razem a zawdzięczam to Panu Januszowi za co mu...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

Gorąco polecam wątek zamknięty Hura Hura zdałam a tak bardzo w siebie nie wierzyłam.To był mój największy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 października 2010

WOJTEK KIELBASA wątek zamknięty Wielkie podziekowania za profesjonalne szkolenie i miłą atmosferę Dzięki...
~zadowolony Zbyszek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 października 2010

IDEALNY NAUCZYCIEL = Pan Wojciech K. wątek zamknięty Jeżeli komuś zależy nie tylko na "jakoś" zdanym egzaminie na prawo jazy, ale...
~Agnieszka N.U.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

Serdeczne podziekowania ;) wątek zamknięty OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA PANA WOJCIECHA K.!! ;D Świetny tok nauczania,...
~Tysia :)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2010

Maciej Bukowicki wątek zamknięty Wielkie dzięki dla Wspaniałego Nauczyciela!!! Zdałam za pierwszym razem:)
~amelka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

Arleta- Rewelacyjna instruktorka! wątek zamknięty Polecam osk OSKAR, szybki i sprawny kurs,teoria prowadzona w sposób...
~Agata Janicka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2009

Bardzo dobre wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z Oskara. Uczył mnie pan Maciek- bardzo dobrze...
~Mateusz M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

OSK-OSKAR - gorąco polecam!!! zdałam za drugim podejściem wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla pana WOJTKA,za przeprowadzone szkolenie...
~JOLANTA SZMELTER
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

Maciej Bukowicki zasługuje na OSKara ;) wątek zamknięty Kurs teoretyczny super... Ale kurs praktyczny... Maciej Bukowiski powiniene...
~HaHa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

Zdałam :) wątek zamknięty Bardzo Bardzo dziękuje Pani Izie Wilgosz za nauke,za mila atmosfere w czasie...
~KLAUDIA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 czerwca 2010

OSK-OSKAR - gorąco polecam!!! wątek zamknięty Jeśli nie macie pojęcia o motorze - to bardzo gorąco polecam OSK-OSKAR -...
~Aga
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 maja 2010

Karolina R. - opinia wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla Michała, który bardzo przyczynił się do mojego...
~Karolina R.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2010

:) :) :) wątek zamknięty Polecam OSK Oskar,miałem wspaniałego instruktora Pana Wojtka. Bardzo dużo...
~Paweł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
299

postów

293

wątków

do góry