Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Do Indeco Trójmiasto przyszliśmy z gotowymi projektami mebli kuchennych i...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2018

Super! wątek zamknięty Polecam Pawła Jarosza. Super doradzi, a meble naprawdę ok!
~Monia
-

dodano: 6 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam!! Szafa super profesjonalny montaż. Szybka...
~Natalia
-

dodano: 31 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi, od wizyty w punkcie sprzedaży, po...
~Karolina
-

dodano: 26 listopada 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zabudowy wg projektu p.Pawła Jarosław spełniły nasze oczekiwania. Montaż w...
~Kobieta
-

dodano: 18 października 2017

Arek i Radek - świetni montażyści wątek zamknięty W październiku Pan Arek i Pan Radek montowali u nas trzy szafy na wymiar....
~Halina
-

dodano: 18 października 2017

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Szczerze polecam usługi Firmy Indeco Trójmiasto. Profesjonalizm w każdym...
~Martyna
-

dodano: 17 października 2017

Super Panowie monterzy! wątek zamknięty Panowie monterzy (osoby niesłyszące) montowali u nas kuchnię. Chociaż na...
~Barbara W.
-

dodano: 10 października 2017

Polecam - najlepsze szafy na wymiar na rynku! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam usługi i produkty firmy Indeco Trójmiasto. Pełen...
~Martyna
-

dodano: 10 października 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Szczerze polecam usługi firmy Indeco w zakresie zabudowy wnętrz. Bardzo dobry...
~Trinity
-

dodano: 8 października 2017

Polecam - miła obsługa i szybki termin. wątek zamknięty Myślę, że mogę z czystym sumieniem polecić firmę, zamawiałam u nich dwie...
~Magda O.
-

dodano: 6 października 2017

profesjonalizm i kompetencja - polecam!!! wątek zamknięty Zdecydowałam się ze skorzystania z usług Indeco z polecenia znajomych. Pani...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 września 2017

Kuchnia Indeco TROJMIASTO NIE POLECAM wątek zamknięty NIE polecem, tyle nerwów człowiek musi stracic zeby sie z nimi jakos dogadac,...
~niepolecam
1

dodano: 26 lipca 2016

Polecam Indeco monterzy osoby niesłyszące wątek zamknięty Bardzo dobra firma Panowie monterzy, osoby niesłyszące są bardzo dobrymi...
~anonim
1

dodano: 27 stycznia 2017

zabudowa szafy-PORAZKA wątek zamknięty Zamowiona zabudowa szafy to totalna porazka.Po wizycie w punkcie Indeko na...
~Stan
-

dodano: 2 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi projektanta Pawła Jarosza - kreatywne, indywidualne...
~K i T
-

dodano: 27 marca 2017

Indeco-monterzy, osoby niesłyszące wątek zamknięty Serdecznie polecam monterów niesłyszących, pracujących dla firmy Indeco....
~Z.R.Wolf
1

dodano: 11 lutego 2017

Solidna ekipa p.Darka wątek zamknięty Meble solidne tak jak i ekipa monterów - polecam mojego imiennika p.Darka z...
~Darek
-

dodano: 21 stycznia 2017

Solidne meble wątek zamknięty Wszystkim polecam usługi indeco. Szczególne podziękowania dla projektanta...
~Bart
-

dodano: 18 stycznia 2017

Zabudowa szafą wnękową wątek zamknięty Kilkanaście lat temu Indeco wykonało w moim domu zabudowę dwóch szaf...
~tatarkiewicz
-

dodano: 6 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

114

wątków

do góry