Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
9 na 10 par kończy leczenie ciąża, yeah right... wątek zamknięty Zacznę od podsumowania. Jeśli wstepne badania nie wykazują drastycznych...
~Rozwiedziony
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Doktor Brzóska wątek zamknięty Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. To Anioł, a nie człowiek....
~Magda
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

rządowe in vitro w invictie wątek zamknięty jestem pacjentką po drugim podejściu w rządowym in vitro, jestem zadowolona z...
~n_k_m
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

Miła obsługa wątek zamknięty Dziś kolejka do laboratorium były bardzo długa a mimo to panie w recepcji,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

PANI ASIA wątek zamknięty Miałam zabieg w klinice. Stres związany z nim był ogromny, ale dzięki...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

Położna p. Marzena , Invicta Gdańsk wątek zamknięty Mam ochotę napisać skargę na skandaliczne moim zdaniem traktowaniem pacjentów...
~Pacjentka
10

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Dbanie o ciężarne wątek zamknięty opisując po krótce... miałam mieć amniopunkcję w ramach NFZ. Dwa dni przed...
~Ada
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

najlepsze usg 3d wątek zamknięty Polecam wszystkim zainteresowanym!!!Bardzo miłe podejście do pacjenta Pan...
~Kasia z Pucka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2007

Polecam Prof. Łukaszuka! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyt w Invicta Gdańsk. Profesor Łukaszuk to...
~Anna
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2014

"Dno i wodorosty" - NIGDY WIĘCEJ wątek zamknięty 37 tydzień Ciąży. Wizyta umówiona na 15:00 (USG - dr. Marek Puzio). Zabieram...
~latte
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

INVICTA wątek zamknięty Dla mnie to klinika to naciągacze. poszliśmy tam z żoną ze świeżymi...
~zsi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 marca 2014

Przychodnia INVICTA ginekolog Dr Marek Puzio wątek zamknięty W sumie troche juz czasu minelo, ale ciagle nie daje mi to spokoju, wiec...
~Pawel
9

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

prof. Ł wątek zamknięty prof Łukaszuk podszedł do naszego leczenia kompleksowo. Doktor poradził nam...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

dr Zieliński i Pani Agnieszka wątek zamknięty Witam Byłam dawczynią komórek w tej klinice bardzo polecam dr Zielińskiego...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

Dziękuję Pani Agnieszce :) wątek zamknięty Zgodzę się z kwestią czekania na wizyty czy na kwalifikację, teraz już wiem,...
~Barbara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

MASZYNKA DO ROBIENIA PIENIĘDZY. PORAŻKA wątek zamknięty Niestety klinika Invicta zajęła się wyłudzaniem pieniędzy , dopiero w...
~Tomasz
10

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

Dr Krzysztof Zieliński wątek zamknięty Gorąco Polecam Dr Zielińskiego jest młodym lekarzem, ale wiedzy,...
~liko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

badania genetyczne wątek zamknięty a ja polecam, w panelu i wyszło bardzo tanio zrobiłam sobie badania na...
~Kinga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

dr Szcyptanska wątek zamknięty Od pewnego czasu lecze sie wraz z mezem w klinice u Pani dr. jest to...
~Dorota Cwik
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

polecam dr Zieliński wątek zamknięty polecam dr Zielińskiego, młody lekarz, ale kompetentny, wizyta przebiegała...
~Julka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
348

postów

182

wątków

do góry