Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nareszcie jakość na poziomie prywatnego leczenia wątek zamknięty Byłam dziś z mężem i jesteśmy zauroczeni. Fatalnie nas potraktowano w LM...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

brak jakości wątek zamknięty w przychodniach nie ma jakości,jest opieszałośc,brud,brak...
~M.J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

dr. S .... wątek zamknięty od początku w klinicę liczy się płać, płać i płać dużo i często bo w...
~wkurzony mąż
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2010

poproszę o radę wątek zamknięty Będziemy podejmowali się zapłodnienia in vitro w klinice Proszę o radę do...
~Agnieszka
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2011

POLECAM wątek zamknięty Leczę się w klinice od 10 m-cy, brałam udział w programie "In vitro do...
~goke75
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Moi drodzy!! Jęsli macie ochotę wydawać grubą kasę na niepotrzebne badania...
~jacek
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

Skandaliczna obsługa! wątek zamknięty Obsługa przy recepcji to skandal! Panuje ogólna atmosfera chaosu straszny...
~J.B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lipca 2011

kasa, kasa jeszcze raz kasa wątek zamknięty do września 2010r wizyta kosztowała 100zł, teraz kosztuje 120zł, a ostatnio...
~TooiHi
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

najlepsza klinika, polecam - dr B. Brzóska wątek zamknięty Po wielu próbach w końcu trafiłam na idealną przychodnię oraz idealnego...
~olifka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

ginekolog Puzio wątek zamknięty polecam dr Puzio, swietny ginekolog i czlowiek. Prowadzil moja ciaze, bardzo...
~isia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

średnio wątek zamknięty Bylam wczoraj po raz drugi pryw. na badaniach i jestem zawiedziona. Znowy...
~gosia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 marca 2011

Polecam wątek zamknięty Ogólnie ocena dobra..obsługa bardzo mila i pomocna..wyposażenie gabinetu...
~Karolina
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2009

Odradzam dr.Szczyp...... wątek zamknięty Witam! Leczyłam się w klinice Invicta ok 2 lat najpierw u doktora...
~KasiaW.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam bardzo tą klinikę dzięki niej mam 2 wspaniałych synków.Dziękuję...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

mala - opinia wątek zamknięty poszłam do ginekologa dr. Marka Dawidzkiego - niestety nie polecam. Jestem w...
~mala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lutego 2011

IUi wątek zamknięty Leczę się w klinice leczenia bezpłodności. Śmiało mogę ją polecić. Dużo osób...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

Śmiało Polecam wątek zamknięty Jesli chodzi o sprawy ginekologiczne, to odkąd zaczelam mieszkac w Gdańsku...
~Studentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Nie liczą się z czlowiekiem......tu liczy się kasa wątek zamknięty nagłówki ,że Invicta otacza troskliwa opieka kobiety to mit- zwłaszcza jesli...
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

Recepcja. Nie polecam wątek zamknięty Kilkakrotnie moje wizyty były odwoływane. Dzisiaj otrzymalam smsa aby...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lutego 2009

Dr Brzóska wątek zamknięty Polecam wszystkim przyszłym mamą dr. Brzóskę. Jest naprawdę świetna. Miła,...
~niunia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
348

postów

182

wątków

do góry