Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dr Paszkiewicz wątek zamknięty Bardzo fajna lekarka! byłam dzis pierwszy raz u niej na wizycie w Invicie, dr...
~Nikita987
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 września 2010

leczenie wątek zamknięty chodze do invity 3 lata, jestesmy po 5 inseminacjach teraz czeka nas in...
~jolcia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

Polecam wątek zamknięty Ja akurat nie mogę narzekać na klinikę invicta. Od lat leczę się u nich, na...
~Apolonia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 maja 2010

nie polecam wątek zamknięty -lekarze nic nie tłumaczą wysługując się paniami w rejestracji -zero...
~zniesmaczona invictą
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 maja 2010

USG 3D wątek zamknięty W 26. tc wybrałam się na USG 3D do Pani doktor Brzóski. Jestem mega...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2010

Uwaga na Panią dr Sz....... wątek zamknięty Ku przestrodze, uwaga na panią dr.S…… lekko ręką dała skierowanie...
~B.....
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2010

Dziękjemy i Polecamy wątek zamknięty Chcemy podziękować dr Robertowi Czechowi za nadzieję jaką nam dał....
~Basia i Mariusz
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 marca 2008

TRAGEDIA! ŚREDNIOWIECZE! SKANDALICZNE TRAKTOWANIE PACJENTEK! wątek zamknięty Kilkanaście prób dodzwonienia się do Invicty - bez rezultatu! 4 wysłane...
~Alexa
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 grudnia 2008

ostrzegam przed dr Sz...!!! wątek zamknięty trafiłam do dr Sz... z drobną przypadłością, która absolutnie nie wyklucza...
~beti
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 maja 2009

Po prostu polecam! wątek zamknięty decydowanie polecam! Leczę się tam już 1,5 roku. Jestem zadowolona zarówno z...
~ala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

KTO MIAŁ PRZYPADEK ZE USG 3D NIE NAGRALO SIE NA PLYTE? wątek zamknięty WITAM MIAŁAM ROBIONE USG 3D NIE NAGRALO SIE NA PLYTE JESTEM PRZEKONANA ZE TO...
~Kinga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 stycznia 2010

Wlascicel to bardzo madry i BOGATY czlowiek, a my biedni i glupi wątek zamknięty Szanowni Panstwo odnosze wrarzenie nie pierwszy raz bedac w invikcie ze gdyby...
~dana
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 października 2009

dr Czech zdecydowanie na 5+ wątek zamknięty Byłam pacjentką doktora Czecha, na każdej wizycie miły, sympatyczny,...
~lm
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2008

polecam. wątek zamknięty ja osobiscie jestem bardzo zadowolona!
~d.wielimborek@gmail.com
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 czerwca 2009

nie polecam pani dr Sz wątek zamknięty Zgadzam się z poprzedniczką. Rozumiem pacjętkę bo doświadczyłam tego...
~zuzi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 maja 2009

Cudowni, rozumiejący lekarze wątek zamknięty Staram się usilnie o dziecko. Łatwo nie jest, ale mam wsparcie psychiczne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 maja 2009

Marta - opinia wątek zamknięty Poszłam wczoraj pierwszy raz i musze powiedzieć, że jestem pod wrażeniem....
~Marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

laboratorium medyczne wątek zamknięty Dotychczas miałam przyjemność korzystać w klinice tylko z laboratorium...
~funfelka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

klinika wątek zamknięty Jestem pacjentką tej kliniki już bardzo długo, na początku leczyłam się w...
~ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2009

badania mailem wątek zamknięty rano poniedzialek badanie, informacja, ze wynik mozna odebrac osobiscie tego...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
348

postów

182

wątków

do góry