OSK Oliwka

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Floriana Ceynowy 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Józef - ocena Bardzo dobrze i sprawnie przeprowadzonu kurs. Polecam
~Józef
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

MG - ocena Świetna szkoła jazdy, z godzinami zajęć oraz jazd pozwalającymi dopasować się...
~MG
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 lutego 2024

Piotr Kluczyk VW :) - opinia Pozdrowienia dla Szanownego Instruktora. Prawko na A w końcu moje. I w tym...
~Piotr Kluczyk VW :)
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Masakra instruktor P Jerzy nie potrafi ani pomóc ani przekazać wiedzy...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty OSK Oliwka polecam z całego serca!!! Dzięki wspaniałemu szkoleniu spełniłam...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

NW - opinia wątek zamknięty Szkolilem sie na kategorie A. Instruktorzy świetni, zapaleni motocykliści....
~NW
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Szymon S - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie. Prawo jazdy kat A zdane za pierwszym razem. Duży plus...
~Szymon S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Michał Brudnicki - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne podejście do tematu, elastyczne godziny praktyki, kopalnia...
~Michał Brudnicki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Seba - opinia wątek zamknięty Wszystko na duży plus. Plac, sprzęt i podejście instruktora. Wytłumaczone...
~Seba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

MUn - opinia wątek zamknięty Rewelacja!!! Polecam. Robert Małem podchodzi do tematu mega profesjonalnie a...
~MUn
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Kurs kat. A wątek zamknięty Polecam. Organizacja, sama nauka jazdy, plac manewrowy spełniły moje...
~Andrzej Wojtyszek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Marzenie sie spełniło ! wątek zamknięty Długo zbierałam sie do zrobienia prawa jazdy , oj długo, bo przeszło...
~Anita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 grudnia 2018

Wkoncu sie udało wątek zamknięty Super ośrodek po 9 letniej przerwie podeszłam do egzaminu gdyby nie...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

Kat A za pierwszym razem wątek zamknięty Świetna szkoła, elastyczność w podejściu do kursanta wyznaczanie godzin...
~Radek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Super fajna szkoła i świetni ludzie! wątek zamknięty Miałam przyjemność odbyć kurs na automatyczną skrzynię biegów w OSK Oliwka....
~Hania Zysnarska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Polecam kat.A wątek zamknięty Jeździłem kat.A z Robertem w maju 2016 w 5-7stC. Fajne przeżycie, szkoła...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Polecam OSK Oliwka! wątek zamknięty W OSK Oliwka robiłem kurs na prawo jazdy kat. A. Dużo dobrych rad dla...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Ludzie macie świetne szkółki o 500 czy 400 zł tańsze gdzie uczą Was...
~Janina Morawska
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam naukę jazdy w tej szkole. Robiłem tutaj kurs na...
~Mateusz T.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Najlepszą oceną jest egzamin zdany za pierwszym razem. Profesjonalne...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
306

postów

279

wątków

do góry