OSK Oliwka

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Floriana Ceynowy 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam !!! wątek zamknięty Zdałam egzamin za pierwszym podejściem po dwóch latach przerwy po oblanym...
~Magdalena W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 września 2007

super instruktor wątek zamknięty Dziękuję za przydzielenie wspaniałego instruktora pana Antoniego (super...
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 września 2007

hura wątek zamknięty Zanim zaczęłam kurs nigdy nie siedziałam za kierownicą. Pełna obaw, że nie...
~Agata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

Maja - opinia wątek zamknięty Fachowość, wiarygodność i skuteczność. Instruktorzy o wysokiej kulturze...
~Maja
-

dodano: 1 sierpnia 2007

Gorąco Polecam!! Doskonały ośrodek szkolenia przyszłych kierowców. wątek zamknięty Witam! Na początek chciałbym napisać, że w tym ośrodku nauczyłem się...
~Marcin Cz.
-

dodano: 14 lipca 2007

Super instruktorzy + super ośrodek = super kurs!! wątek zamknięty Hahaha Chochlik to prawdziwy chochlik, co się dorwał do klawiatury i...
~Łukasz Jasiński-Kohnke (student
-

dodano: 14 lipca 2007

ŁATWO, SZYBKO I PRZYJEMNIE wątek zamknięty No cóż, zdany egzamin za pierwszym razem bez żadnego kłopotu, mówi sam za...
~justyna
-

dodano: 13 lipca 2007

Żenada ! wątek zamknięty OSK Oliwka to chyba jeden z najsłabszych ośrodków w Trójmieście. Brak...
~chochlik
1

dodano: 8 lipca 2007

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Oliwke :) Egzamin zdałam za drugim razem, ale to kwestia...
~Agnieszka
-

dodano: 9 czerwca 2007

W oczekiwaniu na odbiór prawa jazdy :) - opinia wątek zamknięty Nie pozostaje mi nic innego jak pochwalić tą szkołę jazdy. Robiłem kurs...
~W oczekiwaniu na odbiór prawa ja
-

dodano: 30 maja 2007

Maciek - opinia wątek zamknięty bardzo konkretna nauka jazdy. dużo sie można dowiedzieć rzeczy nie...
~Maciek
-

dodano: 23 maja 2007

Rewelacja :) wątek zamknięty Fachowo, konkretnie, ceny swietne :) Po poltora-rocznej przerwie od...
~Łukasz
-

dodano: 19 maja 2007

Za pierwszym razem:D wątek zamknięty Zdalam egzamin na Prawo jazdy za pierwszym razem, a to wszysto dzieki Oliwce...
~Olivia
-

dodano: 15 maja 2007

jazdy dodatkowe wątek zamknięty ucze sie i przy okazji swietnie sie bawie, polecam. jezdzilam z dwoma...
~viola
-

dodano: 15 maja 2007

Polecam wszystkim:) wątek zamknięty Po kilkuletniej przerwie, wziąłem 5 godzin jazdy w Oliwce i zdałem egzamin:)...
~Arek
-

dodano: 12 kwietnia 2007

Polecam każdemu przyszłemu motocykliście!! wątek zamknięty Co tu dużo pisać, bez problemowo zdany egzamin mówi sam za siebie! Wysoki...
~Marcin
-

dodano: 3 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
302

276

wątków

do góry