OSK Oliwka

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Floriana Ceynowy 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić OSK Oliwka wszystkim którzy chcą naprawdę...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty OSK Oliwka to bardzo rozsądny wybór. Zajęcia teoretyczne przeprowadzone są...
~Prezes
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Jestem w pełni zadowolona z usług Oliwki i polecam ją wszystkim kandydatom na...
~kasiu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 grudnia 2013

POLECAM :) wątek zamknięty Chciałabym polecić bardzo szkołę OSK Oliwka !!! Rewelacyjna atmosfera ;) Już...
~Dominika ;)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 grudnia 2013

Naprawdę warto ! wątek zamknięty Ośrodek godny polecenia. Nie ma żadnej rzeczy do której można by się...
~Paweł
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

Najlepsi! wątek zamknięty Dzisiaj zdałam za pierwszym razem egzamin, wszystko dzięki Oliwce i Panu...
~Julka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Najlepiej! wątek zamknięty Kurs w Oliwce polecili mi znajomi i to był strzał w dziesiątkę! Zajęcia...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

Kategoria A1 wątek zamknięty W "Oliwce" robiłam kurs A1 i B. Własnie zdałam egzamin praktyczny...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

przez nich ZDALEM! wątek zamknięty walke z prawkiem zaczalem w 2010 po 4 nieudanyh probach z rzedu. odpuscilem...
~mike
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

super szkoła wątek zamknięty Ciekawe zajęcia teoretyczne . Panuje miła atmosfera , instruktorzy są bardzo...
~Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

POLECAM! wątek zamknięty Polecam wszystkim osrodek szkolenia na kierowce Oliwke :) dzis wlasnie zdalam...
~Mama:)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

Polecam każdemu wątek zamknięty Obsługa jak i poziom nauczania bez zarzutów, wyposazenie całkowite jakie jest...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Dobrze jest :-) wątek zamknięty W końcu zebrałem się, aby oddać cesarzowi, co cesarskie, a Oliwce, co...
~Slawomir LAW L.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

Piotr - opinia wątek zamknięty Profesjonalni i bardzo sympatyczni instruktorzy, szczególnie pan Robert i pan...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

szczerze polecam wątek zamknięty Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Jazdy z Marcinem...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Polecam Oliwke ;-) wątek zamknięty dot. kat. B Zalety: profesjonalizm, elestycznosc, miła atmosfera. Bardzo...
~K.K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Kat. B - polecam w 100% wątek zamknięty Oliwke wybralam ze wzgledu na lokalizacje w Oliwe, ale okazalo sie, ze to nie...
~Ania K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

tanio, blisko i wszystko ;) wątek zamknięty Fantastyczny kurs. Jazdy w bardzo miłej atmosferze. Osobiście polecam...
~Dżasta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

POLECAM wątek zamknięty w podbramkowej sytuacji, tuż przed egzaminem praktycznym szukalam osrodka w...
~asia xxx
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 marca 2013

Polecam wszytskim! wątek zamknięty Świetnie wyszkoleni instruktorzy, którzy chcą przekazać praktyczną wiedzę...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
306

postów

279

wątków

do góry