OSK Oliwka

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Floriana Ceynowy 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty Polecam Oliwkę. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera. Jestem wdzięczna...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

Rewelacyjny OSK!!! wątek zamknięty Witam, wczoraj za pierwszym podejściem zaliczyłem egzamin praktyczny!...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

Polecam wszystkim wątek zamknięty Z polecenia od zadowolonych znajomych zapisałam się na kurs kat. A , jazdy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 marca 2013

Najlepszy OSK w Trójmieście! wątek zamknięty Zapisując się na kurs kategorii A nie miałem nigdy styczności z motocyklem....
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Rewelacja !!! wątek zamknięty Najlepszy Ośrodek w 3-mieście ! Polecam Wszystkim ! Egzamin zdany za...
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

KASIA - opinia wątek zamknięty GORĄCO POLECAM OLIWKE!! NAJLEPSI INSTRUKTORZY W TROJMIESCIE!!!! SZCZEGÓLNE...
~KASIA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Świetne podejście do kursantów :D wątek zamknięty Zaczynając kurs byłam totalnym laikiem - i z zakresu jazdy/motoryzacji, jak i...
~Lena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Polecam! wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem! Bardzo dobre przygotowanie, a jazdy...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

OSK OLIWKA wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem dzięki bardzo dobremu przygotowaniu....
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Super atmosfera, a przy tym bardzo kompetentni i fachowi instruktorzy. W...
~tomi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

Gorąco polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam Oliwkę. Dzięki ich cierpliwości,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

gorąco polecam! wątek zamknięty Z kursem prawa jazdy miałam już do czynienia parę lat temu w innym mieście....
~net
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Najlepsza Szkoła w Trójmieście wątek zamknięty Z motorem pierwszy raz zetknęłam się na kursie. Naukę jazdy zaczęłam od...
~agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Kat A! Świetni nauczyciele jazdy na motocyklu!! wątek zamknięty Polecam Oliwke, w moim przypadku na kategorie A. Pan Robert i Jurek-...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 listopada 2012

POLECAM - KAT A !!! wątek zamknięty Super szkola. Ogormny, przestrzenny placyk. Kilka motocykli - mozna na kazdym...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Polecam kat. A -> szybko i w miłej atmosferze wątek zamknięty Świetnie wyszkoleni i z długim stażem motocyklowym instruktorzy, uczący...
~Kamil
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Szybko, sprawnie solidnie wątek zamknięty Kat. A kurs szybki, nie było problemów z terminami jazd, zdane za pierwszym...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

Polecam! wątek zamknięty Polecam gorąco - od wykładów (przekazywana wiedza nie jest książkowa, a...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

POLECAM OLIWKE- A W SZCZEGÓLNOŚCI INSTRUKTORA MARCINA!!! :) wątek zamknięty Bardzo polecam-moją naukę z Oliwką wspominam bardzo miło!Marcin- instruktor...
~Ola D.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2012

POLECAM OLIWKĘ!!!! wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim osobą, które mają zamiar szybko zdać egzamin na...
~Aśka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
306

postów

279

wątków

do góry