OSK Oliwka

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Floriana Ceynowy 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM!!!! wątek zamknięty Chciałabym podziękować p. Marcinowi za cierpliwość i cenne wskazówki jest...
~Izabela B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, mili instruktorzy, egzamin zdałem za pierwszym razem.
~RPG
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Gorąco polecam. wątek zamknięty Zdałam egzamin za 2 razem, tylko z własnej głupoty. Jeździłam z Panem Piotrem...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

Egzzamin zdany za pierwszym razem wątek zamknięty Pomimo tego, iż byłem przekonany że kiepski ze mnie materiał na kierowcę- w...
~Adrian
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

Kat A... Zdałem przy pierwszym podejściu wątek zamknięty Dziękuję Jurkowi i Robertowi za ich profesjonalizm i ludzki stosunek do...
~Mariusz G.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

GORĄCO POLECAM!!!! wątek zamknięty Polecam gorąco Ośrodek Oliwka!! Dzięki profesjonalizmowi pana Roberta oraz...
~Piotr Sz.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 grudnia 2011

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Zdałem za pierwszym razem bez jakichkolwiek problemów!...
~Mateusz W.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

POLECAM !!! wątek zamknięty wlaśnie zdalem egzamin kat.A za pierwszym razem !!! Chłopaki z Oliwki...
~Wojtas
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2011

Nie mogę zrobić nic innego jak tylko wątek zamknięty polecić z pełną świadomością ten ośrodek szkolenia oraz pracującą w nim...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Grażyna Michałek - opinia wątek zamknięty Jestem absolwentką, zdałam za pierwszym razem. To dzięki p. Jurkowi, to on...
~Grażyna Michałek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

Wszystkim polecam Oliwkę :) wątek zamknięty Atmosfera pełna życzliwości, bardzo przyjaźni, mili ludzie. Kadra...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 października 2011

niespełnione oczekiwania wątek zamknięty zachęcony pozytywnymi komentarzami postanowiłem zapisać się na kurs kategorii...
~zdający
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

Świetna atmosfera i wysoki poziom nauczania ;) wątek zamknięty Dziś zdalem prawko za pierwszym podejsciem ! ;) Sam w to nie wierzylem....
~Radek T.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2011

kurs na kat.A wątek zamknięty teoretyczne przygotowanie do egzaminu bez najmniejszych zastrzeżeń,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

Kat. A i B zdana za pierwszym razem. wątek zamknięty Rodzinny klimacik. Nie jeździ się tam gdzie instruktor ma sprawę do...
~Marek M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam Oliwkę!!!!, Mają wspaniałych instruktorów którzy...
~Mateusz K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

Profesjonalnie i z poczuciem humoru :) wątek zamknięty Gorąco polecam Oliwkę!! Profesjonalne szkolenie zarówno teoretyczne jak i...
~Ania B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

pieniądze to nie wszystko wątek zamknięty chciałbym gorąco polecić wszystkim chętnym OSK "Oliwka". Miła i przede...
~TomekB
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

Doskonała szkoła wątek zamknięty Polecam wszystkim Oliwkę, profesjonalne podejście do nauki, miła atmosfera....
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Prawo Jazdy na motocykl wątek zamknięty Polecam wszystkim ten ośrodek. Uczą jeździć a nie tylko zdawać. Egzamin to...
~Ogorek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
306

postów

279

wątków

do góry