OSK Oliwka

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Floriana Ceynowy 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dzięki mistrzowskiej Oliwce 27.08. egzamin kat. B zdany za pierwszym razem!!! wątek zamknięty Wszystkim przyszłym kierowcom zdecydowanie polecam OSK OLIWKĘ. Pracujący tam...
~Alicja G.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2009

beata - opinia wątek zamknięty 29 lipca zdalam.Egzaminator powiedzial gratuluje instruktora wiec komu naleza...
~beata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2009

OLIWKA...to jest to wątek zamknięty Witam! Najleszy OSK w trojmiescie. Dzisiaj zdalem egzamin teoretyczny i...
~K.J.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lipca 2009

absolwent - opinia wątek zamknięty Polecam jak najbardziej Olivke. Pomimo tego że miałam u nich tylko jazdy...
~absolwent
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lipca 2009

Na gorąco! wątek zamknięty Witam! Właśnie dzisiaj zdałem examin z prawka (za pierwszym razem), no ale...
~Paweł K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lipca 2009

Polecam!!! wątek zamknięty Chciałam serdecznie podziękować całemu zespołowi OSK Oliwka i zachęcić...
~Joanna Sikora
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 lipca 2009

Najlepsza szkoła w trójmieście! wątek zamknięty Kocham Was wszystkich w tym ośrodku ! A szczególnie kocham Piotrka, dzięki...
~Marta Bellwon
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lipca 2009

Rewelacja! wątek zamknięty Po nauce w tej szkółce (u pana Piotra) już rok jeżdżę samochodem, niczego się...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lipca 2009

POLECAM !!!!! wątek zamknięty Instruktorzy ekstra ! bardzo mili, wszystko tłumacza bardzo dobrze ! znają...
~Kuba
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 czerwca 2009

WARTO TAM SIE UCZYĆ !!!!!! wątek zamknięty POLECAM GORĄCO TEN OŚRODEK SZKOLENIA :) 5 CZERWCA ZDAŁAM EGZAMIN-ZA PIERWSZYM...
~JOANNA BORKOWSKA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 czerwca 2009

Polecam Oliwkę! wątek zamknięty Poszukującym szkoły jazdy polecam Oliwkę! Zdałam dziś egzamin za pierwszym...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

GORĄCO PLECAM NAJLEPSZY OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW! ! ! ! wątek zamknięty Co tu dużo pisać. Zdałam Prawko za pierwszym razem bez najmniejszych...
~Beata Łyska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 maja 2009

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Zdałam egzamin za pierwszym razem, na automacie. Kiedyś już przeszłam kurs, w...
~Kasia R
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 maja 2009

P O L E C A M wątek zamknięty Pozytywnie oceniam kurs! Zdałem oba egzaminy za pierwszym razem, także polecam!
~Adam Wodkowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 maja 2009

polecam wątek zamknięty prawo jazdy kat A, zdalem za pierwszym razem, kurs przebiegl szybko i...
~Tomasz F
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 maja 2009

Polecam! wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem, świetne przygotowanie, zarówno jeśli chodzi...
~Maciej L.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2009

Debesciaki wątek zamknięty Witam! Wreszcie zdalem prawko!Za 3 razem,z mojej winy ,na automacie.Polecam...
~Tomek Kranz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

bardzo gorąco polecam!!! wątek zamknięty Bardzo serdecznie chciałabym podziękować Najwspanialszemu Instruktorowi...
~Helcia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2009

Profesjonalna szkoła wątek zamknięty Wita, szkoła jest fantastyczna. Zdałam za 1 razem . Zajęcia nie są nudne a...
~Miriam Hraish
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 marca 2009

jak dla mnie to super:) wątek zamknięty Kurs zaczęłam we wrześniu 2008 a skończyłam (razem z jazdami) w grudniu,więc...
~Natalia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
306

postów

279

wątków

do góry