Pływalnia Chełm

Baseny

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Basne jest super... wątek zamknięty ... gdyby nie to ze przez politykę dyrekcji nie można tam kupić karnetu...
~Marek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 maja 2010

bardzo niemiłe pierwsze wrażenie wątek zamknięty Dużo w temacie Argonaut nie mam do powiedzenia, bo na wskutek pierwszego...
~mieszkaniec Gdańska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 stycznia 2010

ARGONAUT z BASENU MOSiR na CHEŁMIE..... wątek zamknięty Mi na początku nie uśmiechało się jeździć z Przymorza aż na Chełm...
~Magda Mróz
5

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

Szkoła Pływania i Nurkowania ARGONAUT do której chodzę i nie tylko ja.... wątek zamknięty Uczęszczam do ARGONAUTÓW juz kolejny rok , ukończyłem wiele kursów...
~ARTURO
6

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lutego 2009

Ja nie mam zastrzeżeń wątek zamknięty Niem posiadam żadnych zastrzeżeń co do tego basenu.Idzie popływać , obsługa...
~Dominik Jeszmuła
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 października 2009

To jakiś KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Chciałem przedłużyć mój i żony karnet na basen mosir , wystany w kolejce , a...
~Darek Denke
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

basen- kupno karnetow wątek zamknięty basen jest ok- ale kupno karnetow odsyla do czasow kiedy po wszystko stalo...
~anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2009

Droga Pani Basiu " KOMEDIANTKO" wątek zamknięty Jak mi wiadomo to na Pływalni Krytej MOSiR w Gdańsku przy ul.Chałubińskiego13...
~Sławek Mijakowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 maja 2009

komedia wątek zamknięty WItam! to co się dzieje na basenie, to jakaś żenada. Publiczny basen, który...
~Basia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 maja 2009

Jest coraz lepiej wątek zamknięty Podoba mi się na basenie na Chełmie. Czysto, przestrzennie, czasem trochę za...
~romek p.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

Bardzo dobry basen . wątek zamknięty Obsługa basenu jest przemiła (od Pań Szatniarek poprzez Panie z Kasy aż po...
~Damian Jaś
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 marca 2009

Debeściak !!!!!!!!! :):):) wątek zamknięty Najlepszy basen w trójmieście !!!!!!!!!!! POLECAM :)
~tutus
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lutego 2009

Fajny basen , co nie...? wątek zamknięty Basen jest fajny, trochę mały, ale idealny dla osób uczących się pływać czyli...
~Sylwia Nawrocka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lutego 2009

Miła atmosfera,Niewiarygodne zmiany... na Basenie MOSiR!!! wątek zamknięty To co było tam jeszcze ponad pół roku temu i co jest teraz, to jakby...
~007_damian
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 grudnia 2008

Moim zdaniem za drogo (13 zł za 40 min!!!) -może cos dyrekcja z tym problemem zrobi? wątek zamknięty Moim zdaniem za drogo (13 zł za 40 min!!!) Obsługa raczej niemiła, po...
~KLIENTKA NIEZADOWOLONA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 grudnia 2008

Sport to zdrowie wątek zamknięty Basen jest przestrzenny, czysty i zachęca do uprawiania różnego rodzaju...
~Mon
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 listopada 2008

Brak organizacji i bałagan wątek zamknięty Jeżdżę na basen często , głównie jako opiekun grup szkolnych .Takiego...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 października 2008

Basen na Chełmie w Gdańsku wątek zamknięty Problem stanowi podejście dyrektorów szkół przy których są baseny pływackie...
~Wojtas Gdańsk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 października 2008

Basen, na którym się sporo dzieje... wątek zamknięty Od początku roku korzystam z tego basenu i mogę polecić go jako najlepszy, w...
~gofgalk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 października 2008

jedno wielkie nieporozumienie wątek zamknięty Na tak niewiele plywalni krytych w Gdansku, funkcjonowanie basenu mosiru to...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
85

postów

51

wątków

do góry