Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kategoria C wątek zamknięty Chciałbym serdecznie polecić Państwu naukę na kat. C u Pana Wojtka. Cały kurs...
~Marcin Gradowski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 czerwca 2008

Super wątek zamknięty Zdalem za 1 razem na kat C.Polecam instruktora Wojtka.Pelen profesjonalizm.
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 czerwca 2008

:) wątek zamknięty Teorię zdałam za pierwszym razem, a egzamin praktyczny za drugim i bardzo się...
~Gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 czerwca 2008

Super i badzo polecam! wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem. Szkolenie bardzo interesujące, zarówno teoria z...
~Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 czerwca 2008

Zuzia - opinia wątek zamknięty Kurs w elce dał mi naprawdę dużo, zarówno teoria jak i praktyka prowadzona...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

Bardzo polecam!! wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem. Bez zadnych dodatkowych lekcji :D Egzamin zdałem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 czerwca 2008

ZDAŁEM wątek zamknięty połowa marca, pierwsze podejście. Plac rewelacja, potem miasto, wszystkie...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 czerwca 2008

*********ZDAŁAM ZA 1WSZYM RAZEM*********DZIĘKI MIKOŁAJ!********* wątek zamknięty EGZAMIN CO PRAWDA MIAŁAM W LUTYM, WIĘC TROCHE CZASU JUŻ MINEŁO. :) ZDAŁAM ZA...
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 maja 2008

Zdałem za pierwszym razem! wątek zamknięty Polecam wszystkim! Sam trafiłem do elki z polecenia znajomych i się nie...
~PiotrN
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 maja 2008

Zdałam!! wątek zamknięty Dzisiaj rano miałam egzamin i zdałam!! Chyba polubię 13. Poprzedni egzamin...
~Emilia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 maja 2008

Polecam !! i to bardzo gorąco. wątek zamknięty wczoraj miałem egzamin, ale oczywiście w tym było 6 miesięcy przerwy, tzn....
~Daniel
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 maja 2008

POLECAM!!! wątek zamknięty Uważam,że to prawdopodobnie najlepsza szkoła jazdy :) Naprawdę, wykłady...
~Beata K. :)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 maja 2008

gorąco polecam:) wątek zamknięty Polecam wszystkim Elkę. Egzamin na kategorię C zdałem za pierwszym razem i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 maja 2008

Dziekuje Mikołaj :) wątek zamknięty Niestety to juz koniec mojej przygody z Elką no i z niewątpliwie najlepszym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 maja 2008

Zdałam:) za 1szym razem:D wątek zamknięty wszystkim polecam elkę, a w szczególności instruktora MIKOŁAJA:) pełen...
~ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 maja 2008

Skuteczne nauczanie wątek zamknięty Uważam, iż zajęcia teortyczne prowadzone są bardzo profesjonlnie; wzbogacone...
~Iza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 maja 2008

za pierwszym razem ! :) wątek zamknięty Zdalem za pierwszym razem i jezdzilem oczywiscie z Mikolajem :) Kazdemu zycze...
~michu
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2008

Dobra szkoła wątek zamknięty Witam, prawo jazdy zdałem za pierwszym razem. Polecam Marka jako instruktora,...
~Adam Kaiser
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2008

Polecam! wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem – przede wszystkim dzięki Mikołajowi. Od dziś...
~Dawid
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2008

Rewelacja wątek zamknięty Polecam wszytskim :) Rewelacyjny system nauki teoretycznej, dobrze...
~Paweł :)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1331

postów

842

wątków

do góry