Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kat. C wątek zamknięty Gorąco polecam tę szkołę. Nie tylko ze względu na bardzo ciepłe, wyrozumiałe...
~Marcin W
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Polecam!!!! C+E wątek zamknięty Gieniu Jurek i Wojtek świetni fachowcy uczą doskonale. Wszystkie egzaminy...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 listopada 2018

C+E wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Kultura. Poczucie humoru. Punktualność. To wszystko...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam każdemu! Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę praktyczną i...
~Marlena
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Szczerze polecam! wątek zamknięty Jak iść na naukę to tylko do Pana Marcina! Szłam totalnie zestresowana,...
~Asia R.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Szkoła ok wątek zamknięty Zdalem za 1 razem. Ogolnie ok ale mogło być lepiej jeśli chodzi o ciężarówki....
~Symonowicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Kat. C wątek zamknięty Firma super, punktualność, profesjonalizm, super instruktor Pan Gienek. Kat....
~Zbyszek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

gorąco polecam wątek zamknięty polecam elkaschool ponieważ jest w pełni profesjonalny.Pan Wojtek wykazuje...
~Piotr Barsczewski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 września 2018

Polecam Elka School Gdańsk wątek zamknięty Ciekawie prowadzony kurs teoretyczny, materiały pozwalające przygotować się...
~Michalina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Szczerze polecam! wątek zamknięty Dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy. Na kurs chodziłam do Elka School....
~Anita
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Kat. B+E wątek zamknięty Super, zdane za pierwszym!!! Trasy instruktorów pokryła się z trasą mojego...
~Damian
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Robiłem teorię przez internet (e-Learning), zaoszczędziłem dużo czasu....
~Serhii
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem moge polecic szkole jazdy elka school :) dziekuje pieknie...
~Samira
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Kurs B+E wątek zamknięty Doświadczona kadra, elastyczne godziny, systematyczny program szkolenia....
~Marek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Kat. C+E wątek zamknięty Pan Wojtek i jego instruktorzy to zgrana i dobrze zorganizowana ekipa....
~Tomasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2018

Elka School The best!! wątek zamknięty Najlepiej:) Zarówno zajęcia teoretyczne na Klonowej w samym centrum Wrzeszcza...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Super! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie ta szkołę! Poziom wykładów moim...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

kat. C wątek zamknięty POLECAM w 100%, profesjonalne podejście, fachowi instruktorzy (pozdrawiam p....
~Przemek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam! Pan instruktor Bolesław Karaś ma świetne podejście, nauczył...
~Natalia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Kat B+E wątek zamknięty Szkolenie super, sprzęt do jazdy również- nawet lepszy niż w PORD
~KamilP
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1331

postów

842

wątków

do góry