Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsze OSK wątek zamknięty Bardzo polecam ten ośrodek, a w szczególności pana Sławka, bo ma świetne...
~Stasiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

SERDECZNIE POLECAM :) wątek zamknięty Co prawda na sam kurs chodziłam do innego osk, ale niestety nie czułam się...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Świetny ośrodek !!!!!! wątek zamknięty Naprawdę dobry ośrodek szkolenia kierowców Bardzo polecam instruktora...
~Mikołaj Jędrys
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

Świetny instruktor! wątek zamknięty Polecam bardzo serdecznie pana Sławka! Naprawdę jest rewelacyjny, choć miałam...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

OSK Przytuła dla mnie NAJLEPSZY! wątek zamknięty Znakomita obsługa, wysoki poziom nauczania, kurs prowadzony w pełnym zakresie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

POLECAM!!!!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm w każdym calu, konkretnie, bezstresowo, polecam z...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

Gorąco polecam !! wątek zamknięty Bardzo polecam ten Ośrodek szkolenia kierowców !! Miła obsługa, teoria...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

Agusia wątek zamknięty Nie ma sobie równych!!! Jeżeli z kogoś takiego,jak ja zrobił kierowcę,to...
~Agusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

Andrzej Przytuła wątek zamknięty Do P. Andrzeja trafiłam na dodatkowe jazdy .Jestem pełna uznania za jego...
~Elżbieta W.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

:) wątek zamknięty Dla mnie wyjątkowy Instruktor. Profesjonalista. Atmosfera jaką wprowadza...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 października 2012

Pan Sławek, polecam ;) wątek zamknięty Przed chwilą koleżanka poprosiła mnie, żebym jej poleciła szkole nauki jazdy,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

Rewelacja ! :) wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Andrzeja ! Potrafi tłumaczyć, jest spokojny i opanowany...
~natka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Serdecznie polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam ten ośrodek:) . Jazda z Andrzejem sama przyjemność,...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Bardzo polecam tą szkołę jazdy wątek zamknięty Polecam tą szkołę zdałam za pierwszym razem dzięki Panu Andrzejowi super...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

Pan Sławek wątek zamknięty Dostałam numer do pana Sławka na jazdy dodatkowe . Jestem bardzo zadowolona...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2012

POLECAM !!!!!!!! wątek zamknięty Moja poniższa opinia dotyczyła oczywiście instruktora - Tomka.P. - włosy...
~EWELINA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

pan Andrzej Przytuła wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona,jezdziłam 6 godzin z tym instruktorem i przez ten...
~Martyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Polacam wątek zamknięty Konkretne i przydatne uwagi. Profesjonalna wyrozumiała kadra. Zdałem za...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Claudia - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam ten ośrodek, szczególnie jazdy u Pana Sławka, to bardzo...
~Claudia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Lepiej trafić nie można. wątek zamknięty Pierwsze kroki jako kierowca(uczeń) zrobiłem w tej szkole.Z czego jestem...
~Roman S.
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
153

postów

150

wątków

do góry