Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Prawo Jazy wątek zamknięty Polecam szkolę, szczególnie jazdy u p.Sławka :) Zdałam za pierwszym razem...
~Agnieszka Wiśniewska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Bardzo polecam wątek zamknięty Polecam jazdy u Pana Sławka. Porządny człowiek, ma podejście do ludzi,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Jazdy z Andrzejem - bezcenne! wątek zamknięty Trafiłam tu po innej szkole, trzech niezdanych egzaminach i trochę już bez...
~Ula
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Polecam wszystkim szkołę - pełen profesjonalizm!! Pan Sławek Pecko zdołał...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2011

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Polecam każdemu kto dopiero zamierza rozpocząć naukę, jak i tym, którzy już...
~Michał W.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

:) wątek zamknięty Polecam dzisiaj 26 lipca miałem egzamin zdałem za pierwszym razem:) Polecam...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

Polecam!! wątek zamknięty Dzisiaj tj. 17 czerwca miałam egzamin, było to moje piąte podejście.ZDAŁAM!!...
~D.Lider
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

POZYTYW wątek zamknięty Polecam każdemu lekcje nauk jazdy z Panem Sławkiem. Po wyjeżdżeniu 40 godzin...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

Super wątek zamknięty Kilka godzin dokupionych u Pana Andrzeja pozwoliło mi zdać prawo jazdy...
~Dorota P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2011

Kategoria B wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem!!! Polecam szkołę, pełen profesjonalizm. Uczył mnie...
~Filip
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2011

Aż miło polecić innym :) wątek zamknięty Do szkoły Pana Andrzeja i Sławka Packo trafiłam z polecenia po skończeniu...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

opinia wątek zamknięty POLECAM WSZYSTKIM TEN OŚRODEK ! Instruktorzy naprawde dobrze przygotowuja do...
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

sławek pecko i andrzej przytuła wątek zamknięty ja swoje slowa podziekowania chciałam głównie skierowac do najfajniejszego...
~ASIA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Polecam pana Sławka wątek zamknięty Nauczył mnie myśleć na drodze. Jest osobą rzetelną, słowną. Szanuje czas i...
~grazyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

Lepiej nie można trafić :) wątek zamknięty Naprawde szczerze polecam ten ośrodek. Pan Sławomir Pecko jest...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Wybrałam tą szkołę ze względu na bliskość i świetne opinie w internecie. Nie...
~Dominika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

renata wątek zamknięty szkoła godna polecenia ja trafiłam przez przypadek ale nie żałuje po...
~Renata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 grudnia 2010

super wątek zamknięty Iinstruktor profesjonalnie uczy, szanuje kursanta pieniadze, nie stresuje....
~Jagoda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

Świetna szkoła.. wątek zamknięty .., profesjonalnie i jak najmniej nudno prowadzone zajęcia teoretyczne. Jazdy...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

Najlepsza Szkoła Jazdy wątek zamknięty Każdemu polecam!!! Zdałam za pierwszym razem, a zaczynałam od podstaw....
~Ania Pł.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
154

postów

151

wątków

do góry