Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia wątek zamknięty Przedszkole Lokomotywa całym sercem polecam rodzicom, którym zależy na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2020

pozytywna edukacja i wychowanie wątek zamknięty W przedszkolu Lokomotywa jest obecnie nasze 3. dziecko, czujemy się tutaj jak...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2018

Świetne przedszkole, serdecznie polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić. Wyjątkowe miejsce. Pełen komfort dla dzieci...
~Roza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

wspaniałe, wyjątkowe przedszkole.. wątek zamknięty Mielismy okazję porownac z innymi placowkami, nie ma o czym mowic :)...
~roza z viterbo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Cudowne miejsce! Przedłużenie domu wątek zamknięty Z wielką wnikliwoscia szukaliśmy przedszkola dla synka. Lokomotywa...
~Mama wymagająca: -)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2017

poprostu rozczarowanie wątek zamknięty Zachęceni pozytywnymi opiniami postanowiliśmy zapisać dziecko do przedszkola,...
~B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

Fajne przedszkole wątek zamknięty Polecam to przedszkole wszystkim rodzicom, którym zależy na wychowaniu...
~Emilia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Super przedszkole! wątek zamknięty Polecamy przedszkole. Nasze dzieci chodzą do niego bardzo chętnie (syn...
~MM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

rzadko spotykana dbalosc o wychowanie i rozwoj dziecka wątek zamknięty Juz drugi syn chodzi do Przedszkola Lokomotywa, po doswiadczeniach z innymi...
~Sopocka mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Polecam Lokomotywę wątek zamknięty Najważniejsza jest kadra- przyjacielska, miła, zorganizowana i pełna miłości...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Mam poczucie bezpieczeństwa... wątek zamknięty Długo szukałam przedszkola... Lokomotywa ujęła mnie całościowym programem...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Ukierunkowanie na rozwijanie całego człowieka w jego sferze umysłowej, fizycznej, emocjonalnej i duchowej wątek zamknięty Moja wysoka ocena ogólna wynika z realizacji celu nadrzędnego, jakim jest...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Przedszkole im.J.Korczaka w Baninie wątek zamknięty Szczerze polecam przedszkole im.J.Korczaka w Baninie, z tego co słyszałam...
EwciaGD
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Dobre przedszkole w Sopocie wątek zamknięty Przedszkole ukierunkowane na wychowanie dziecka w bliskiej relacji z...
~Julia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Przedszkole z wartościami wątek zamknięty W Lokomotywie mamy już drugie dziecko i traktujemy to jako wielką wartość,...
~Zadowolony Tata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

mama - opinia wątek zamknięty My jesteśmy zadowoleni. Panie ciepłe, mające indywidualny kontakt z...
~mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

najlpsze przedszkole w 3miescie :) wątek zamknięty Przedszkole do ktorego zdeterminowani jestesmy dowozic dziecko z Gdanska...
~Agata M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

Lokomotywa - nisamowite miejsce!!!! wątek zamknięty Lokomotywa to nasze drugie przedszkole i wiem, że nie ma miejsca, w którym...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Świetne przedszkole! wątek zamknięty Przedszkole Lokomotywa jest jedno w swoim rodzaju. Świetna, fachowa kadra...
~Michał
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2009

zdecydowany pozytyw wątek zamknięty Moje dziecko dołączyło do Lokomotywy w bieżącym roku. (Wcześniej uczęszczało...
~Waldek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

35

wątków

do góry