Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przerobienie instalacji gazowej wątek zamknięty Świetne doradztwo i do tego ekspresowe wykonanie z wyprostowaniem i...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Wymiana kaloryferow wątek zamknięty Włodarczyk to bardzo dobry wykonawca :) Doradzili w sprawie kaloryferów i...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Polecam. wątek zamknięty Bardzo sprawna zgrana ekipa , szybko wykonana i bez zastrzeżeń praca . Godna...
~Irek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Profesjonalnie i sprawnie wątek zamknięty Zleciłam firmie wykonanie przyłącza gazowego do budynku. Panowie wykonali...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Rekomenduję firmę Wlodgaz wątek zamknięty Z firmy WLODGAZ skorzystałem w awaryjnej sytuacji. Awaria została usunięta...
~Marek Weiland
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Tanio, szybko i solidnie. Polecam wątek zamknięty Polecam ,firma solidna usługa wykonana z pełnym profesjonalizmem ,sprawnie...
~Benedykt
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Rewelacja POLECAM !! wątek zamknięty Mega szybka konkretna obsługa nawet taka drobnostka jak zamontowanie kolanka...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

Tanio, szybko i solidnie. Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Firma miała za zadanie skrócenie rury gazowej pod ciśnieniem oraz podłączenie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

Po roku używania centralnego ogrzewania. wątek zamknięty Prace były wykonane przez pracowników czysto i szybko. Ekipa bardzo miła i...
~Marzena K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

POLECAM! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług firmy WLODGAZ. Usługa została wykonana...
~IH
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Polecam! wątek zamknięty Korzystałam z usług Pana Włodarczyka przy przebudowie instalacji gazowej w...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Szybka i profesjonalna usługa - polecam wątek zamknięty Bardzo przystępna obsługa klienta, zaraz przed majowym weekendem kiedy...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Polecam MEGA EKIPE pana Ryszarda wątek zamknięty zaledwie kilka dni temu zakonczylismy remont polegający na montazu pieca...
~Radek Gdansk Wrzeszcz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

instalacja gazowa wątek zamknięty Firma godna polecenia!!! Widać prawdziwą fachowość. Zakładaliśmy instalacje...
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo szybko,bardzo czysto, uprzejmie,miło, dobra cena, stały kontakt...
~Marzena K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Joanna - opinia wątek zamknięty Z usług firmy Włodgaz korzystałam kilka razy. W 2014 r. pracownicy pana...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Pomyłka wątek zamknięty Z uslugi skorzystalem zachecony spora liczba pozytywnych komentarzy na...
~mastah'
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Wymiana instalacji wątek zamknięty Dobry kontakt, przystępna cena , błyskawiczna realizacja. Solidni fachowcy ,...
~gcze
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

3 x "S" = Szybko Sprawnie Solidnie wątek zamknięty Jak to dobrze że nie wszyscy prawdziwi fachowcy wyjechali na „Zieloną...
~Magda z Pomorskiej 16
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

FACHOWIEC GODNY POLECENIA! wątek zamknięty Tuż przed samymi świętami zepsuł się nam w domu piekarnik więc postanowiliśmy...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

73

wątków

do góry