Dance Fusion

Kursy tańca

Gdynia, Poleska 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MEGA SUPER :)) wątek zamknięty Naprawde godna polecenia szkoła nauki tańca ! Uwielbiam tam chodzić i...
~Agata Małecka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 grudnia 2010

Kursantka - opinia wątek zamknięty chodzę do DF 2 raz w tygodniu, zajęcia są super, instruktorzy też, ale jest...
~Kursantka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 listopada 2010

stanowczo polecam! wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z Dance Fusion - chodzę na flamenco oraz zumbę,...
~xxx
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2010

godzina zajęć = najlepsza godzina w tygodniu wątek zamknięty Postanowiłam napisać komentarz, ponieważ osobom niezdecydowanym może to pomóc...
~Zachwycona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

Dzień bez Dance Fusion to dzień stracony wątek zamknięty Chodzę do tej szkoły już prawie od roku, trafiłam do niej ponieważ spodobała...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

W Dance Fusion dobrze się czują i mali i duzi wątek zamknięty A tak na serio to jestem zachwycona tą szkołą. Poleciła mi ją Pani Ela, która...
~monianna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 czerwca 2010

Bardzo dobra szkola wątek zamknięty Wg mnie maja bardzo ciekawa ofertę, zajęcia są prowadzone bardzo...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

Nigdzie lepszej nie znajdziecie!!! wątek zamknięty Każdy, kto oczekuje intensywnych, pełnych energii zajęć oraz świetnych...
~krabik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

Super Pozytywna Energia wątek zamknięty Do szkoły DanceFusion zapisałam się z polecenia koleżanki, a także z powodu...
~Asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 maja 2010

Super !!! wątek zamknięty Super szkoła, sympatyczni ludzi, uśmiechnięci instruktorzy, dużo fajnych...
~Kala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 marca 2010

Cudownie! wątek zamknięty Zdecydowałam się na tę szkołę z powodu bliskiej lokalizacji - mieszkam na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 listopada 2009

Naprawdę warto wątek zamknięty Kusi nie tylko cena, ale i poziom zajęć. instruktorzy mega mili, pozytywni i...
~Olga
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 września 2009

Taneczne wakacje wątek zamknięty Brałam udział w wakacyjnym obozie tanecznym. Było świetnie, zajęcia cudowne,...
~ja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2009

luki - opinia wątek zamknięty jest super, pani instruktorka bardzo miła i poprawia wszystkie nasz błędy:)
~luki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 czerwca 2009

Taniec Towarzyski wątek zamknięty Obecnie uczęszczam na zajęcia Tańca Towarzyskiego i jestem niesamowicie...
~D.W.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 maja 2009

Gorąco polecamy!!! wątek zamknięty Nauka salsy w szkole Dance Fusion to prawdziwa przyjemność. Zajęcia są...
~A.W.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

Mile zaskoczeni! wątek zamknięty Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni,wczoraj zaczęliśmy naukę salsy gdzie zajęcia...
~Sylwia i Stanislaw
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Coś niesamowitego:) wątek zamknięty Jeśli szukacie wyjątkowego , niepowtarzalnego sposobu na spędzenie czasu...
~B.B.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 listopada 2008

Przepis na spędzenie wolnego czasu ....Polecam !!! wątek zamknięty Latynoski zawrót głowy zanurzony w serdecznej atmosferze, polany porządną...
~Koneserka salsy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 października 2008

Bardzo dobra szkoła tańca. wątek zamknięty Zajęcia są bardzo różnorodne, instruktorzy fachowi i bardzo cierpliwi. Po...
~Dagmara
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
136

postów

112

wątków

do góry