Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A - opinia wątek zamknięty Polecam! Instruktorzy z poczuciem humoru, dzieki czemu jezdzi sie w dobrej...
~A
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Polecam Delte, super szkoła gdzie nauczą Ciebie jeździć wątek zamknięty Super instruktorzy, którzy potrafia wszystko solidnie wytłumaczyć krok po...
~Mateusz Krefta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

NAPRAWDĘ POLECAM! wątek zamknięty Do egzaminu zostałam świetnie przygotowana przez pana Tomka dzięki czemu...
~Ada:)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

OSK DELTA wątek zamknięty Teoria interesująco, szybko i zrozumiale przeprowadzona. Jazdy w bardzo miłej...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

Świetna Szkoła! wątek zamknięty Świetne przygotowania do egzaminu praktycznego jak i teoretycznego, miła...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

POLECAM! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić te szkole jazdy. Kurs został przeprowadzony...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Same oceny 6 wątek zamknięty Na każdym z tych pól należy się 6! Doskonała obsługa i świetny klimat w aucie...
~Mati
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo pozytywny ośrodek i ludzie, gorąco polecam :)
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

SZCZĘŚLIWA! wątek zamknięty Gorąco polecam naukę jazdy OSK DELTA Gdańsk. Zaledwie kilka godzin...
~Daria Cz.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

zdałam wątek zamknięty Tomek jest super tak mnie przygotował, że zdałam za pierwszym razem. Nauka...
~Iza Chmielewska Donarska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

NAUKA JAZDY W DELCIE - ZDECYDOWANIE POLECAM! wątek zamknięty Miałam przyjemność uczęszczać na kurs prawa jazdy do tej szkoły. Jestem...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Rewelacja wątek zamknięty 4 oblane egzaminy praktyczne, 3 lata przerwy... Raptem 6 godzin z Tomkiem z...
~AsiaB
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

NUMERO UNO ! wątek zamknięty Szkół w Gdańsku jest od groma i jeszcze więcej... Jednak w tej szkole... nie...
~KOZA-
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Opinia! wątek zamknięty Instruktor genialny ! Bardzo polecam Tomka , super tłumaczy , kocha to co...
~Dagmara Wadlewska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim. Bardzo mili instruktorzy, cierpliwi, dobrze uczą jak i...
~Arleta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Polecam! :) wątek zamknięty Pewna zdawalność, wszystko na bardzo wysokim poziomie:)
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Polecam! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, wysoki poziom nauczania w miłej atmosferze :)
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

Bardzo POLECAM !!! wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce do nauki jazdy. Profesjonalne i uprzejme podejście...
~Michal_B
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Magda - opinia wątek zamknięty no no Super !
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Delta - rewelacja! wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy w trójmieście, fantastyczni instruktorzy z poczuciem...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1050

postów

1042

wątków

do góry