Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia Przyszłam do osk delta, nie mając bladego pojęcia o prowadzeniu samochodu, a...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 listopada 2022

Ada - opinia Zostałam świetnie przygotowana i do egzaminu, i do samej jazdy już po nim....
~Ada
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 listopada 2022

Kacper - opinia Gorąco polecam. OSK Delta jest po prostu świetną szkołą, wszyscy są tam mili...
~Kacper
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 listopada 2022

Mateusz - opinia Jak najbardziej polecam szkółkę OSK delta, podczas mojego szkolenia jeździłem...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Anastazja Pastukhova - opinia Egzamin zdany za pierwszym razem. Moim instruktorem był pan Marek, który nie...
~Anastazja Pastukhova
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Patrycja - opinia Zdane za pierwszym razem. Jeździłam z instruktorem Rafałem, bardzo...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2022

Marta - opinia Dobrze przygotowuje do egzaminu, zdane za pierwszym razem.
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2022

Weronika - opinia Polecam szkółkę, zdałam za pierwszym razem teorię jak i praktykę. Dzięki...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2022

Wojtek - opinia Szczerze polecam szkółkę osk delta. jazdy z panem Tomkiem to czysta...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 października 2022

Paulina - opinia Szczerze polecam OSK Delta! Współpraca na każdym poziomie przebiegała...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 października 2022

Kamila - opinia Rafał jest instruktorem z pasji, lubi to co robi dzięki czemu nauka z nim to...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 października 2022

Mathilde kervaut - opinia Dziękuje Panie Marku za naukę w bardzo miłej atmosferze, za cierpliwość ,...
~Mathilde kervaut
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Michał - opinia Miałem przyjemność uczyć się jazdy z p. Rafałem i nie mogłem sobie wyobrazić...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Marta - opinia Zdecydowanie polecam. Egzamin zdany za pierwszym razem :)))
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Paulina Lipińska - opinia Podczas szkolenia miałam okazję uczyć się teorii u Pana Tomka i praktyki u...
~Paulina Lipińska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 września 2022

Martyna - opinia Najlepsza szkółka jazdy, super przekazana wiedza i atmosfera na jazdach....
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2022

Ania - opinia Zdałam za pierwszym razem :) Moim instruktorem był pan Tomek, który nie tylko...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Jakub Ostasz - opinia Świetny ośrodek, egzamin zdany za pierwszym razem. Pan Rafał instruktor...
~Jakub Ostasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2022

Maja W - opinia Zdane za pierwszym razem! Cały kurs przebiegł sprawnie i profesjonalnie,...
~Maja W
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2022

Karolcia - opinia Witam. Z całego serducha polecam Deltę i instruktora P. Rafała! ️ Egzamin...
~Karolcia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 września 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1050

postów

1042

wątków

do góry