Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem. Instruktor był miły, spokojnie wszystko...
~Agata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 grudnia 2007

Ale fajnie wątek zamknięty Chciałem powiedzieć że kiedy przeczytałem w ogłoszeniu że jest chillout...
~Mucha
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 grudnia 2007

Super! wątek zamknięty Wykupiłam w tej szkole dodatkowe jazdy po koljnych nie zdanych egzaminach....
~Hania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 grudnia 2007

MEGA!!!!!!!!!! wątek zamknięty Po prostu mega bo: mega......profesjonalnie mega..... atmosfera w trakcie...
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 listopada 2007

Gorąco polecam:):):) wątek zamknięty Lepszego przygotowania do egzaminu miec nie mogłam! Zdałam za pierwszym...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 listopada 2007

POLECAM!!!! wątek zamknięty Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy to warto rozpocząć naukę z Sorriso!...
~Karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 listopada 2007

Pełen wypas! wątek zamknięty Zdałem właśnie egzamin za pierwszym razem i powiem szczerze wiem dzięki komu...
~Arek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 listopada 2007

jestem zadowolona:)) wątek zamknięty rzeczywiśćie zdałam za pierwszym razem egzamin, zajecia mogłam sobie...
~olcia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 października 2007

o szkole wątek zamknięty Szkola jest rewelacyjna, instruktorzy tez najwyzszej klasy. Dzieki nim zdalem...
~Damian
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 października 2007

Polecam wątek zamknięty Tu można liczyc przede wszystkim na miłą, ciepłą i rodzinną atmosferę....
~28
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 października 2007

polecam! wątek zamknięty polecam ta szkołe wszystkim tym ktorzy chca dobrze nauczyc sie jezdzic pod...
~kachna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 października 2007

Super! wątek zamknięty Wziąłem w Sorisso kilka dodatkowych jazd i dowiedziałem się o mojej jezdzie...
~sgr
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 października 2007

Sorriso i tylko to!!!!! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem!!! Polecam gorąco tą szkołę!!! Atmosfera jest...
~Gonga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 października 2007

uśmiechniete SORRISO :) wątek zamknięty nadal jestem kursantka.... i co wazne zadowolona kursantka.... nauka...
~kursantka Hajdiii!
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 października 2007

jupi!!! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem!!! jestem baaardzo szczęśliwa:D fantastyczni...
~wdzięczna kursantka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 października 2007

rewelacja wątek zamknięty witam :) bylem uczniem pana Boguslawa i zdalem egzamin za 1 razem!! od...
~Michał
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 września 2007

Emilia Kucharska - opinia wątek zamknięty Szkoła naprawdę godna polecenia ! Bardzo profesjonalna nauka a przy tym miła...
~Emilia Kucharska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 września 2007

Ania - opinia wątek zamknięty szkola naprawde spoko, fajny klimacik, bezstresowo- polecam
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2007

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, rewelacja. Zdałem egzamin za pierwszym razem i w...
~Michał S.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

Monika - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła nauki jazdy. Polecam!
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
327

postów

246

wątków

do góry