Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wszystkim !!!! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy. To był mój drugi kurs po latach i jak dla mnie...
~Hubert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

polecam wątek zamknięty Szkola jazdy naprawde fajna. Wszystko w ekspresowym tempie zalatwione, nie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Polecam szkołę jazdy Sorriso !! 🚙🚘🚗😁 wątek zamknięty Szczególne podziękowania dla P. Bogdana , dzięki któremu zdałem za pierwszym...
~Michał Kwaśniewski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Szkółkę SORRISO polecam każdemu !! wątek zamknięty Po skończonym kursie pobiegłam na egzaminy, które zdałam za pierwszym razem....
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Bardzo przyjazna szkoła jazdy wątek zamknięty Już drugi raz skorzystałem z usług tej szkoły nauki jazdy. Najważniejsze co...
~Smoczy
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Najlepsza szkoła w Gdańsku wątek zamknięty Zdecydowanie polecam.Pan Bogdan KAŻDĄ blondynkę nauczy jeździć .Jeżeli zależy...
~Ola
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Świetna szkoła ! wątek zamknięty Bardzo sprawnie i rzeczowo przeprowadzone wykłady z teorii. Nauka jazdy z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 grudnia 2014

Kiril - opinia wątek zamknięty Polecam, Tydzien temu odebrałem prawo jazdy. Dzięki tej szkolę ta Panu...
~Kiril
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Serdecznie polecam! :) wątek zamknięty Obsługa i kontakt z pracownikami bardzo miły, konkretny, sprawny. P. Ania...
~Marysia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

Ewa - Polecaaaammm Panią Wiesławę !!! wątek zamknięty Dziękuje z całego serca za wszystkie godziny w czerwonej toyotce :D Przecudna...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Nauka teorii przebiegała w bardzo dobry sposób (plus za krótki okres...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

POLECAM! wątek zamknięty wszystkim, dla których ważne jest, aby nauka przebiegała w miłej atmosferze,...
~ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

sebastian - opinia wątek zamknięty Naprawdę świetna szkoła jazdy. Niesamowity instruktor -pan Bogdan który z...
~sebastian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Polecam:) wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła, miła atmosfera, świetna obsługa i co najważniejsze na...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2013

BAAAAAARDZO POLECAM wątek zamknięty Dzieki dodatkowym jazdom u PANI WIESI wreszcie zdalem egzamin !!! Jestem...
~Adrian
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Polecam SORRISO:) wątek zamknięty Parę dni temu zdałam egzamin z czego jestem bardzo zadowolona.A spytacie co...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 grudnia 2012

świetna szkoła! wątek zamknięty wczoraj udało mi sie zdać egzamin za pierwszym razem! wszystko dzięki panu...
~Jagoda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Kasia - opinia wątek zamknięty Dziś jest bardzo szczęśliwy dzień dla mnie,ponieważ zdałam egzamin za...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

Polecam. wątek zamknięty Skończyłam kurs w tym ośrodku nauki jazdy i jestem zadowolona. Jazdy...
~Asia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Polecam na 10000% wątek zamknięty Jeśli szkoła jazdy, to tylko Sorriso :) Dzięki p. Bogdanowi udało mi się w...
~nelka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
327

postów

246

wątków

do góry