Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bez dwóch zdań szkoła z uśmiechem! ;) wątek zamknięty Polecam tę szkołę każdemu niezdecydowanemu, dostępność w centrum miasta,...
~Patrycja M.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

Polecam wątek zamknięty Potwierdzam, że Sorriso to nauka z uśmiechem. Indydwidualne i bezstresowe...
~Ala
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

sorriso wątek zamknięty Szkołę wybrałam ze względu na dogodne położenie i ładną nazwę. W trakcie...
~ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

Polecam! wątek zamknięty zapisujcie się do pana Bogdana! Jestem tuż po egzaminie i zdałem za pierwszym...
~paweł
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

SZCZĘŚLIWA wątek zamknięty Właśnie dziś jestem po egzaminie na prawo jazdy... zdałam za pierwszym...
~Marzena Ł.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2011

Z UŚMIECHEM :) wątek zamknięty Dziękuję niezmiernie losowi, że zetkną mnie ze szkoła jazdy Sorriso. Składam...
~Julia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Kuba N. - opinia wątek zamknięty Sorriso to szkoła dla wszystkich, którzy chcą świetnie prowadzić samochód i...
~Kuba N.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 marca 2011

ZDANE ZA 1 RAZEM wątek zamknięty WSZYSTKIM POLECAM NAPRAWDĘ I SZCZERZE TEN OŚRODEK ALE W SZCZEGÓLNOŚCI PANA...
~KOREK
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

Uznanie dla Pana Bogdana wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu. Zrozumiały przekaz teorii i doskonałe...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

Ania St - opinia wątek zamknięty bardzo profesjonalne zajęcia teoretyczne, prowadzący robią przegląd całego...
~Ania St
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

Zdecydowanie polecaam!! wątek zamknięty Najpierw Sorriso poleciły mi dwie koleżanki.. teraz ja mogę z całą pewnością...
~Jula
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

Podziękowania dla Pana Bogdana wątek zamknięty Profesjonalizm pod każdym względem. Już samo zapisanie się do szkoły i...
~Basia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

lipiec-wrzesień 2010 wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy, polecam wszystkim, którzy chcą się naprawdę...
~Wojtek G.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 listopada 2010

Ola - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła, elastyczne godziny jazd, ciekawie prowadzone wykłady. Polecam
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 listopada 2010

za pierwszym wątek zamknięty Zdałam dzisiaj za pierwszym razem bez błędów na teście teoretycznym, co jest...
~Karina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

Podziękowania wątek zamknięty Wybrałam tą szkołę oraz instruktora po przeczytaniu licznych pozytywnych...
~Haneczka B.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 listopada 2010

Genialnie! wątek zamknięty Pisze tę opinię świeżo po dziś zdanym egzaminie na kat. B. Ale po kolei:...
~Marek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

Właściwi ludzie na właściwym miejscu:) wątek zamknięty Sorriso to naprawdę solidna firma. Szkołę polecili mi znajomi i sama też będę...
~Malwina
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 października 2010

Rewelacja! wątek zamknięty Przyszłam z innego ośrodka, by sprawdzić swoich sił zupełnie u innego...
~asiunia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

Egzamin zdany za pierwszym podejściem wątek zamknięty Witam:) Polecam SORRISO, choć mimo ustalonych wcześniej terminów, czas...
~Dominik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
327

postów

246

wątków

do góry