Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
drugie podejście: wynik POZYTYWNY:) wątek zamknięty Nie mam zastrzeżeń odnosnie ...poziomu nauczania..kursantów. Bardzo miło...
~Anna.K
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

Dzięki Sorriso zdałem za pierwszym razem! wątek zamknięty Sorriso to jedna z najlepszych szkół jazdy w Trójmieście. Szkolą skutecznie,...
~Tomasz K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkołę. Miła atmosfera, zrozumienie. Zdałam oba egzaminy...
~Marta W.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 stycznia 2009

To dobra szkoła wątek zamknięty Wykłady w dogodnych terminach, blisko centrum, w miłej atmosferze, dzięki...
~dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 grudnia 2008

SUPER wątek zamknięty Przepis na zdanie egzaminu: 1. Chęci 2. Solidność 3. Kurs prawa jazdy w...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 grudnia 2008

Gorąco polecam naukę w ośrodku szkolenia Sorriso wątek zamknięty Gorąco polecam naukę w ośrodku szkolenia Sorriso. Wykłady są na wysokim...
~Alicja Czempińska
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 grudnia 2008

P-O-L-E-C-A-M !! wątek zamknięty Niestety nie robiłam kursu w Sorisso. Gdyby tak było zapewne oszczędziła bym...
~Iza S.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 grudnia 2008

Instruktor p.Janusz wątek zamknięty Miałam przyjemność odbywac jazdy z panem Januszem i muszę przyznać, ze jest...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 grudnia 2008

POLECAM-ZDAŁAM wątek zamknięty Polecam SORRISO. Miła i sympatyczna atmosfera. Dużo cierpliwości,spokoju i...
~Iza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 listopada 2008

POlECAM!! wątek zamknięty Witajcie do firmy sorriso naklonila mnie cena bo byla bardzo atrakcyjna i...
~Julita
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 listopada 2008

Zdane wątek zamknięty Kurs kończyłem dawno w innyn ośrodku i po długiej przerwie brałem dodatkowe...
~Tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 listopada 2008

super szkoła wątek zamknięty naprawdę polecam super kurs! nauka nie tylko do egzaminu ale faktyczne...
~Asia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 listopada 2008

dziękuje wątek zamknięty Korzystałam tylko z jazd dodatkowych. Dopiero tutaj uwierzyłam, że mogę zdać....
~Kalina
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 października 2008

Do trzech razy sztuka:) wątek zamknięty Naprawde serdecznie polecam Sorriso!!!Dzieki Markowi nadal wierzyłam w...
~Kasia K:)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 października 2008

GORĄCO POLECAM!! wątek zamknięty Intruktorzy jak najbardziej przyjazni, znają się na swojej pracy. Miła...
~Adam Balcerzak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2008

:) wątek zamknięty bardzo chwale SORRISO. Miła obsługa, nauki bardzo ciekawe, miła atmosfera....
~karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 października 2008

Rewelacja wątek zamknięty Świetna atmosfera, profesjonalni instruktorzy i co najważniejsze wysoka...
~Anri
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 października 2008

polecam wątek zamknięty Kurs był prowadzony w przyjaznej atmosferze, była możliwość ustalenia termin...
~gemusia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 października 2008

Zdałam za drugim razem! wątek zamknięty Wczoraj zdałam prawko za drugim razem:) W sumie mogłam zdać za pierwszym ale...
~Olga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 października 2008

Polecam wątek zamknięty Świetna atmosfera, bezstresowe metody nauczania oraz...
~Paweł
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
327

postów

246

wątków

do góry