Studio Szczupłej Sylwetki ROLLETIC

Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
REWELACJA wątek zamknięty Fantastyczna metoda na szybką poprawę sylwetki! Magda- prowadząca z pełnym...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 marca 2014

Rolletic u Magdy na dobre samopoczucie i jędrne ciało wątek zamknięty Mogę spokojnie napisać, że jestem stałą, zadowoloną klientką Magdy i jej...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Przyjemne odchudzanie wątek zamknięty Polecam Rolletic na Morenie u Pani Magdy wszystkim kobietom, w każdym wieku!...
~Renata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

Rolletic na Marusarzówny godny polecenia wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim paniom, które w łatwy i przyjemny sposób chcą...
~Mariola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

zadowolona wątek zamknięty Studio rolletic u Magdy sprawia nie tylko poprawę wyglądu ale i poprawę...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Chodzę na rolletic od 8 tygodni i już mam bardzo duże efekty. Straciłam 13 cm...
~Sonia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

REWELACYJNE MIEJSCE wątek zamknięty Wspaniałe miejsce prowadzone przez cudowną kobietę. Rolletików jest trochę...
~ILONA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Super miejsce na relax wątek zamknięty Pani Magda jest wspaniałą osobą, miłą, otwartą, uprzejmą.Dzięki Pani Magdzie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Kasia - opinia wątek zamknięty Z czystym sercem polecam studio. To idealne miejsce, by odpocząć, zrelaksować...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2013

Nie tylko odchudzanie wątek zamknięty Polecam rolletic na poprawę samopoczucia, bóle stawów i kręgosłupa. Masaż ten...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Witam, fantastyczna forma relaksu połączona oczywiście z dbałością o nasze...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Justyna - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam... szczególnie wszystkim, którzy potrzebują dość szybkiego...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam Studio Szczupłej Sylwetki ROLLETIC. Masaże naprawdę...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

POLECAM POLECAM!!!! wątek zamknięty Gorąco polecam Rolletic u Madzi! Chodzę do salonu już nie pamiętam od kiedy,...
~Madzia Z
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Świetne miejsce ! wątek zamknięty świetna obsługa , sprawne maszyny , nie drogo .. Atmosfera nie do zastąpienia...
~only9876
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Naprawdę Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo fajna prowadząca,miła atmosfera,pełen profesjonalizm.Naprawdę godne...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

ROLLETIC wątek zamknięty Polecam ROLLETIC Wszystkim Panią w każdym wieku i rozmiarze , jest to...
~roleticzka MF
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

Jeśli rolletic to tylko z Magdą na Morenie ;)! wątek zamknięty Jeśli chcecie chodzić na rolletic to tylko u Madzi na Morenie! Profesjonalna...
~Magda C.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

To działa... wątek zamknięty Jestem po 3 sesji i jestem bardzo zadowolona zarówno ze świetnej i fachowej...
~ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

GORĄCO POLECAM !!! wątek zamknięty Bardzo polecam masaż Rolletic u Magdy! Efekty widoczne są już po kilku...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
118

postów

116

wątków

do góry