Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zadowolona wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałam z usług pani Moniki i muszę potwierdzić poprzednie...
~kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Profesjonalizm w każdym calu wątek zamknięty Pani Monika to mistrz w swoim fachu, piękne cięcie , perfekcyjny baleyage, a...
~Renata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Fryzura ślubna wątek zamknięty Umówiłam się na czesanie ślubne, Pani Monika super wywiązała się postawionego...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lutego 2012

FRYZJER DOSKONAŁY !!! wątek zamknięty Wczoraj pierwszy raz skorzystałam z usług fryzjerskich Pani Moniki Aszyk....
~Lidia z Karwin.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Fryzura ślubna wątek zamknięty Wczoraj miałam ślubowanie i muszę z całą pewnością stwierdzić, że Monika jest...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 czerwca 2011

zmiana koloru i fryzury. wątek zamknięty Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Fryzura bardzo dobrze dobrana,...
~Gośka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 maja 2011

ŁADNIE WYGLĄDAĆ W CIĄŻY!!! wątek zamknięty Jestem w 20 tygodniu ciąży. Pani Monika dodała mi sił i uśmiechu fajnie...
~Monika L.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

Zmiana koloru :) wątek zamknięty Z usług Pani Moniki skorzystałam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni....
~Gosia - Sopot
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 czerwca 2010

Fryzura ślubna wątek zamknięty Jeśli ktos liczy na profesjonalną obsługę we własnym domu i w dogodnej dla...
~Madzia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 czerwca 2010

PEŁEN PROFESJONALIZM!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług pani Moniki. Kolejna fryzurka i kolejna...
~Agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 czerwca 2010

Aneta - opinia wątek zamknięty Nie bede się rozpisywać moja ocena mówi sama za siebie. Do następnego...
~Aneta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2010

Super wątek zamknięty Pani Monika jest wspaniałą osobą, miłą, a do tego tworzy super fryzurki....
~Ola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 marca 2010

Godna polecenia wątek zamknięty Jestem mozna już powiedzieć stała klientką p. Moniki. Jestem z reguły bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 stycznia 2010

Super wątek zamknięty Wszystko jest w jak najlepszym porządku. P. Monika jest punktualna, ma dobrze...
~Olga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 stycznia 2010

Jestem zadowolona, polecam. wątek zamknięty Pani Monika to bardzo sympatyczna, rozmowna osoba, która wie co robi :)...
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 grudnia 2009

Polecam wątek zamknięty Z usług p.Moniki skorzystałam po raz drugi.Podoba mi się kolor i...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 grudnia 2009

super super super super wątek zamknięty miałam zawsze długie nudne włosy. Monika zrobila mi na głowie taka fryzurkę,...
~magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

POLECAM wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałam z usług pani Moniki i przyznam, że jestem bardzo...
~Natalia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

satysfakcja gwarantowana!!! wątek zamknięty z uslug skorzystalam pierwszy raz i tu pelne zdziwienie poprostu rewelacja...
~ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

Super zadowolona! wątek zamknięty Pani Monika to cudowna osoba - otwarta na potrzeby zmian. Moje włosy...
~Małgosia W.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
105

postów

97

wątków

do góry