Adikari

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Ogarna 98

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie, nie, nie wątek zamknięty Odradzam usługi kosmetyczne zwłaszcza w dniu ślubu - przez Panią kosmetyczkę...
~Odradzacz89
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Rewelacja wątek zamknięty Pani fryzjerka Natalia nie ma sobie równych. Czasem skuszona niższą...
~Inezeste
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Wierna klientka wątek zamknięty Do salonu Adikari chodze już od 4 lat.Jestem klientka Pani Iwonki.Bardzo...
~wierna klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Zadowolona wątek zamknięty Witam. W Adikari byłam po raz pierwszy,jestem zachwycona strzyżenie,kolorem i...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Zadowolona od 4 lat :) wątek zamknięty Witam od 4 lat chodzę do Adikari. Poszłam tam zupełnie przypadkowo, żeby się...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

2137 wątek zamknięty Nie polecam, pół roku zapuszczałem grzywke żeby jakas lewa fryzjerka...
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Świetnie wątek zamknięty Świetna obsługa, fryzjerki potrafią słuchać z uwagą czego oczekuje klient,...
~Olga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Salon zostawia dużo do życzenia.... wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta w tym salonie i nie wybiorę się tam więcej, Pani...
~Stas
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

200 zł wyrzucone w błoto wątek zamknięty Tam zrobiona była pierwsza i ostatnia.Miała wytrzymać chyba min. pół roku, a...
~JA:)
10

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

nie polecam wątek zamknięty Absolutnie nie polecam - włosy zostały krzywo obcięte, o ułożeniu ich po...
~nika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

REWELACJA ;) wątek zamknięty Witam w ostatnim tygodniu byłam w Adikari 3 razy i za każdym razem byłam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

fryzjer wątek zamknięty z salonu wyszłam zadowolona ale radość nie trwała długo, wystarczyło umyć...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

Wrócę tu;) wątek zamknięty Korzystałam z zabiegu na twarz falami radiowymi. Efekt bardzo fajny,...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

:) wątek zamknięty Jestem rewelacyjnie zaskoczona :) Kosmetyczka Ola bardzo miła , dokładna i...
~Paulina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

:D :D :D REWELACJA POLECAM :D :D :D wątek zamknięty od niedawna jestem klientka salonu adikari kozystalam z usług fryzjerskich...
~kinga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

to koszmar i brak szacunku szefowej dla klienta!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty bylismy tam z zona , zona po wyjsciu rozplkala sie , jaszcze nigdy nikt tak...
~TURYSTA
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Wow;) wątek zamknięty Jestem po ogromnym wrażeniem salonu ADIKARI. Farbowałam włosy i miałam masaż...
~Nowy Klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 września 2011

WYJATKOWE I NIEOCENIONE PODEJŚCIE DO KAZDEGO KLIENTA ! ! ! wątek zamknięty Trafilem do salonu za namową mojej kochanej malżonki i paru znajomych ktorzy...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 lipca 2011

SUPER!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! Pani Agatka jest świetna- jak powiem, że che mieć...
~magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Nie polecam - tragedia wątek zamknięty To była moja pierwsza i ostatnia wizyta w salonie Adikari. Zapisując się do...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
80

postów

65

wątków

do góry