Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - ocena nowy temat Jak uczyć się jeździć to tylko tu i tylko z p. Wojtkiem Szyszkowskim. To...
~Iwona
-

ostatnia odp. 17 godzin temu

dodano: 22 kwietnia 2024

Irena - ocena nowy temat Waleczny instruktor pan Wojciech Szyszkowski, walczy o kursanta do końca,...
~Irena
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 kwietnia 2024

Oliwia - ocena nowy temat Bardzo polecam, od chwili zapisania cały proces przebiegał gładko, w razie...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Monia - ocena nowy temat Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy Szczególne podziękowania dla p.Kasi...
~Monia
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Natalia - ocena nowy temat Polecam Akademię Prawa Jazdy jak i instruktora Pana Wojciecha Szyszkowskiego...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 kwietnia 2024

Agnieszka M. - ocena nowy temat Akademia Prawa Jazdy to bardzo przyjazne miejsce. Panie pracujące w biurze są...
~Agnieszka M.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Kateryna - ocena nowy temat Polecam Akademię Prawa Jazdy  jak i instruktora Pana Wojciecha...
~Kateryna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 11 kwietnia 2024

Helena - ocena nowy temat Bardzo dobra szkoła jazdy! Bardzo miła i kulturalna obsługa. Przyjemne...
~Helena
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Katarzyna - ocena nowy temat Jestem bardzo szczęśliwa ,że trafiłam do tej szkoły . Dzięki naukom w...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Marcin Bąkowski - ocena nowy temat Zdecydowanie polecam tą szkółkę nauki jazdy. Pan instruktor Krzysztof...
~Marcin Bąkowski
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 7 kwietnia 2024

Daria Mąkos - ocena nowy temat Bardzo polecam ten ośrodek szkoleniowy, nauczyciele bardzo rzetelnie...
~Daria Mąkos
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 4 kwietnia 2024

Gracjan - ocena nowy temat Po upływie czasu jestem w stanie stwierdzić że pan Grzegorz Formella to jeden...
~Gracjan
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 29 marca 2024

Patrycja - ocena nowy temat Bardzo polecam instruktora Dariusza Chabrowskiego. Miła, bezstresowa...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 marca 2024

Emilia - ocena nowy temat Świetna szkoła jazdy! Od momentu zapisania się na kurs aż do zdania egzaminu...
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 marca 2024

Amelia Matera - ocena nowy temat Z wielką przyjemnością chciałabym polecić szkółkę Akademia Prawo Jazdy oraz...
~Amelia Matera
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 marca 2024

Oliwia - ocena nowy temat Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy ale szczególne podziękowania kieruję do...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Marta - ocena nowy temat Chciałam polecić Akademię Prawa Jazdy jak i instruktora Michała...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Tomasz Kunc - ocena nowy temat Bardzo dziękuję Panu Michałowi Cieplińskiemu za przygotowanie mojej córki...
~Tomasz Kunc
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 marca 2024

Tomasz G. - ocena Dzięki profesjonalnemu instruktażowi Pana Michała Cieplińskiego zdałem...
~Tomasz G.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Martyna - ocena Polecam w szczególności instruktora Michała Cieplińskiego. Niesamowicie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2389

postów

2358

wątków

do góry