Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania T. - ocena Bardzo polecam APJ a szczególnie instuktora Pana Wojciecha Szyszkowskiego,...
~Ania T.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 marca 2024

Mateusz Parulski - ocena Polecam instruktora Michała Cieplińskiego, przygotował mnie idealnie do...
~Mateusz Parulski
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Zuzanna - ocena Bardzo polecam Akademię prawa jazdy a w szczególności instruktora Krzysztofa...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

KI - ocena Kurs pierwsza klasa. Polecam jazdy u p. Patryka Michna, spokojny, cierpliwy,...
~KI
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

Bartek - ocena Wczoraj zdałem egzamin, bardzo polecam miałem jazdy z Panem Januszem...
~Bartek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

Serhii - ocena Super szkoła i bardzo dobry instruktor Pan Krzysztof. Polecam dla ukrańców,...
~Serhii
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2024

Tomasz Żarnowski - ocena Egzamin zdany za pierwszym podejściem :)) Bardzo dobrzy instruktorzy,...
~Tomasz Żarnowski
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 marca 2024

Jan Scharmach - ocena Pan instruktor Michał Ciepliński pomógł mi przebić się przez część...
~Jan Scharmach
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 marca 2024

Bartłomiej Szpura - ocena Bardzo polecam, ten OSK ma świetnych instruktorów, którzy nawet najbardziej...
~Bartłomiej Szpura
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2024

Robert - ocena Zdecydowanie mogę polecić Akademię Prawa Jazdy. Moim instruktorem był Pan...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

Tomek - ocena Bez cukru i słodzenia. Polecam Akademię Prawa Jazdy, wykładowcy fachowcy...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 lutego 2024

Łukasz - ocena Bardzo polecam pana Michała Cieplińskiego: pełen profesjonalizm, merytoryka...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 lutego 2024

Weronika - ocena Serdecznie polecam pana Krzysztofa Chejmanowskiego. Przeszłam z innej szkółki...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 lutego 2024

Adam - ocena Bardzo polecam instruktora Michała Cieplińskiego. Profesjonalista który...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 lutego 2024

Karolina - ocena Polecam serdecznie Panią instruktor Katarzynę Roman-Gańczak. Rzetelne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Olga - ocena Bardzo polecam instruktora Michała Cieplińskiego. Po dość długiej przerwie...
~Olga
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2024

Jakub Wojewódka - ocena Wszystkim szukającym swojej szkoły nauki jazdy mogę gorąco polecić Akademię...
~Jakub Wojewódka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Monika - ocena Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim prowadzącym tą szkołę , a zwłaszcza panu...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 lutego 2024

Małgorzata W - ocena Akademia to szkoła z klasą, wykładowcy i instruktorzy to kompetentni ludzie,...
~Małgorzata W
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

Jan Krasowski - ocena Z całego serca polecam tą szkółke. Akademia Prawa Jazdy oraz instruktorzy...
~Jan Krasowski
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 stycznia 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2387

postów

2356

wątków

do góry