Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Mozna było by tu dużo pisać .... Wyklady ogulnie syper prowadzone idac tam...
~Damian B
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2009

POLECAM! wątek zamknięty Z Akademią na pewno zdacie egzamin, świetne przygotowanie i konkretne...
~Iza K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 września 2009

Zdecydowanie Polecam! wątek zamknięty Wszystkim chcącym zdać egzamin zdecydowanie polecam APJ! Muszę przyznać, że...
~Paweł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 września 2009

Zdałam za drugim razem !!! wątek zamknięty Gdy przyszłam do szkoły byłam zielona jeśli chodzi o jazdę samochodem a teraz...
~Graża G.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2009

pierwszy egzamin- pozytywny ;) wątek zamknięty Chciałam podziękować całej ekipie z Akademii, którzy tworzą bardzo zgrany i...
~ta Madzia [!]
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2009

BARDZO DOBRA SZKOŁA !! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła !! Miła atmosfera, instruktorzy naprawdę znają się na...
~Marcin Lewandowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

Zdałam za drugim razem! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły nauki jazdy. Najlepiej jest jeździć z...
~Angelika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2009

REWELACYJNA SZKOLA!!!!!!! wątek zamknięty super szkola dzieki niej zdalem za 1 razem,rewelacyjni instruktorzy bardzo...
~JAREK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2009

Polecam wszytkim wątek zamknięty Polecam Wszytkim Akademię Prawa Jazdy w Gdyni!!!!!!!, ponieważ pracują tam...
~M.R.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2009

Zdecydowanie Polecam wątek zamknięty No i udało się, dzięki nauce w Akademi Prawa Jazdy!Egzamin zdany za pierwszym...
~Paweł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2009

ZDAŁAM!!! wątek zamknięty Właśnie wróciłam z PORD-u. Egzamin stresujacy jak kazdy inny. Bardzo bałam...
~Karolina B.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2009

Gorąco Zachęcam ;) wątek zamknięty Wszystkim ktorym zalezy na tym zeby miec prawko w kieszeni polecam goraco te...
~Ola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2009

Szkoła przyjazna wątek zamknięty APJ jest w sumie niewielką szkołą, co pomaga kursantowi utożsamiać się z...
~Bartłomiej Zajk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2009

Zdałam dziś za pierwszym podejściem! wątek zamknięty Jeszcze trudno mi w to uwierzyć, ale właśnie wróciłam z PORDu z pozytywnym...
~Kasia J.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2009

Zdecydowanie polecam:) wątek zamknięty A w szczególności panią Ulę, dzięki której w końcu udało mi się zdać...
~Natalia K
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2009

... I JESTEŚCIE LEPSI A NAWET NAJLEPSI !!! wątek zamknięty Gorąco polecam! "akademia"- instytucja gromadząca wybitnych...
~Ania W.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 lipca 2009

polecam!!! wątek zamknięty polecam!!!
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 lipca 2009

Jak najbardziej polecam;) wątek zamknięty Sympatyczni instruktorzy, miła atmosfera. Egzamin zdałam za pierwszym...
~Dominika Golubiewska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

Egzamin na prawo jazdy - to łatwe!!! wątek zamknięty Trzy tygonie temu zdałam egzamin za pierwszym razem. A to dzięki Akademii...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

Gorąco polecam! :) wątek zamknięty Wybierając ośrodek szkoleniowy kierowałam się przede wszystkim opiniami...
~Marija Katarina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2385

postów

2354

wątków

do góry