Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
:) wątek zamknięty Polecam APJ każdemu, kto chce zrobić kurs prawa jazdy! Po pierwsze - bardzo...
~Olcia K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lipca 2009

Zdałam :) wątek zamknięty jeśli zastanawiasz się nad wyborem OSK to nie szukaj dalej :) Naprawdę...
~Marta D
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 czerwca 2009

Z APJ ZDASZ ZA PIERWSZYM RAZEM - tak, jak ja ;) wątek zamknięty Pierwsza styczność z Akademią to oczywiście biuro, a w nim - bardzo miła i...
~Magda Goceł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 czerwca 2009

EGZAMIN ZDANY ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM!!!!!!!!! wątek zamknięty Dzięki PERFEKCYJNEMU przygotowaniu mnie do egzaminu, zarówno pod wzgledem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 czerwca 2009

Zdalem za pierwszym razem! wątek zamknięty Kilka lat temu zaczałem kurs na prawko,ale niestety go przerwalem. Teraz w...
~Krzychu
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 czerwca 2009

Profesjonalnie!!! wątek zamknięty Dziś udało mi się zdać za trzecim razem. Jestem pewien że zdałbym za drugim...
~Bartosz Zieliński
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 czerwca 2009

wkoncu zdalam:) wątek zamknięty witam, jestem bardzo zadowolona ze trafilam do Akademii Prawa Jazdy, - miła...
~Weronika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 czerwca 2009

Polecam:) wątek zamknięty Polecam wszystkim. Profesjonalni instruktorzy, indywidualne podejście do...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 czerwca 2009

APJ TO NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY NA ŚWIECIE.POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty 5 czerwca o godzinie 6:05 wychodzę na plac na pełnym luzie:) z przekonaniem...
~Łukasz Wilga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

Dzięki APJ zdałam egzamin za pierwszym razem:))))) wątek zamknięty Polecam tą szkołę wszystkim osobom, które chcą solidnie przygotować się do...
~Sylwia Nowak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

Wystarczy uwierzyć :-) W APJ marzenia się spełniają... wątek zamknięty To było moje 4 podejście do egzaminu ale wcześniej uczyłam się gdzie indziej....
~Anna Życzkowska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 czerwca 2009

Gorąco Polecam! wątek zamknięty Bardzo pozytywnie! Ta szkoła to idealna alternatywa dla chcących zdać egzamin...
~Paweł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 czerwca 2009

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam. Mili instruktorzy i miła atmosfera na wykładach. Nikt nie...
~Adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 maja 2009

THE BEST:) wątek zamknięty NIE BEDE MÓWIŁA O SZCZEGÓŁACH NAUKI W AKADEMII PRAWA JAZDY.POWIEM TYLKO...
~ANIA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 maja 2009

Polecam. wątek zamknięty Wszystkim szczerze polecam naukę w Akademii ze względu na dobrą atmosferę i...
~Joanna Ruszkiewicz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 maja 2009

Jak najbardziej POLECAM APJ! wątek zamknięty Przesympatyczna atmosfera, mili wykładowcy i instruktorzy! Ciekawe wykłady...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 maja 2009

bardzo polecam!!!! wątek zamknięty Przyszłam z zerowymi umiejętnościami a na koniec kursu prowadziłam samochód...
~Ola Lewandowska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 maja 2009

NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY !!! POLECAM!!! wątek zamknięty Bardzo polecam naukę jazdy w Akademii Prawa Jazdy w Gdyni!!! Szkoła zapemnia...
~Marta Zygmańska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 maja 2009

APJ Jest Najlepszy! wątek zamknięty Założyciele są bardzo Mili, po krotkiej rozmowie, odrazu podjalem decyzje ze...
~Darek G
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 maja 2009

APJ to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć... wątek zamknięty Polecam wszystkim Akademię, widać, że w tej szkole klient jest wysoko...
~Łukasz M
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2389

postów

2358

wątków

do góry