Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tak.! Tak.! Tak.! wątek zamknięty Generalnie bardzo pozytywnie.! Jestem BARDZO zadowolona z formy, zajęć...
~Ola Rz.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 maja 2009

Opinia o ośrodku:) wątek zamknięty Bardzo polecam ten ośrodek.Miła, profesjonalna obsługa.Miałam przyjemność...
~Monika Czepczyńska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 maja 2009

Zdanie za pierwszym razem możliwe i realne! wątek zamknięty Kiedy czytałem opinie przed zapisaniem się na kurs, nie wierzyłem, że wszyscy...
~Sławek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 maja 2009

Polecam wszystkim wątek zamknięty Razem z dwoma bracmi zdalem za pierwszym razem i mysle ze to wystarczy na...
~Grzesiek;]
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 maja 2009

polecam wszystkim! wątek zamknięty zdalem za pierwszym razem i wielkie podziekowania dla instruktora (Maciek J.)...
~name
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2009

Zajecia praktyczne wątek zamknięty przygotowanie mnie do egzaminu przez Marka bylo bardzo profesjonalne i...
~Łukasz Rutkowski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2009

solidne przygotowanie wątek zamknięty Ukończyłem kurs w Akademii Prawa Jazdy. Później niestety przeniosłem się do...
~Tobi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2009

SUPER SZKOŁA!! wątek zamknięty To dzięki Akademii Prawa Jazdy zdałam egzamin. Dzięki ich lekcją teoretyczną...
~Magda:-)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2009

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! wątek zamknięty Moja przygoda z Akademią rozpoczęła się po zasięgnięciu wielu pozytywnych...
~Malwina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2009

Szkoła najlepsza ze wszystkich !!! wątek zamknięty Wreszcie nadszedł wielki dzień-kolejny egzamin 2 04 09 Zdałam !!! Jeszcze...
~Beata R.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2009

marcin t. - opinia wątek zamknięty wybrałem APJ ponieważ zrobili na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie. moim...
~marcin t.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2009

Są najlepsi nie ma lepszych niż APJ wątek zamknięty 01.04.2009r.czyli Pryma a prylis a ja zdałam za pierwszym razem!!!!!!!!...
~Kaśka D.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2009

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Po ukończonym kursie w innej szkole i długiej przerwie po kilku nieudanych...
~M.D.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 marca 2009

Nie od dziś wiadomo... wątek zamknięty ... że APJ jest jedną z najlepszych ośrodków kształcenia kierowców w...
~Pendracki
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 marca 2009

Szkoła warta polecenia!!! wątek zamknięty 20.03 zdałam egzamin, sama nie mogę jeszcze uwierzyć i chyba dopiero uwierzę...
~Magda D.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 marca 2009

Przypadek czy dobra szkoła ? wątek zamknięty Szkoła warta polecenia dla każdej osoby. Zamiast pisać o tym ze szkoła jest...
~Michał G.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 marca 2009

ZDALEM ZA 1 RAZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty DZIS O 8,30 ZACZELEM TEORIE ZDALEM POZYTYWNIE I NERWÓWKA W OCZEKIWANIU NA...
~MAREK LIC
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

Zdałam za pierwszym razem !! wątek zamknięty W pt zdałam egzamin na prawa jazdy!!!!! (jak obiecałam tak...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 marca 2009

:) wątek zamknięty Kurs w Akademii to sama przyjemność, już pierwszego dnia można się poczuć jak...
~Ola B.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 marca 2009

Pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Do akademii przyszedłem z zamiarem szybkiego przejścia kursu na prawo jazdy,...
~Michał P.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2389

postów

2358

wątków

do góry