Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam !!!!!!!!!!! wątek zamknięty Przedewszystkim profesjonalna, miła obsługa. Bardzo wysoki poziom nauczania,...
~Marta B
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 marca 2009

Podziękowania wątek zamknięty Na prawde bardzo dziękuje całej Akademii Prawa Jazdy, nie wiedzialem ze...
~Kod
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 marca 2009

Oni naprawdę są lepsi! =D wątek zamknięty Właśnie wracam z egzaminu na prawo jazdy. Zdałam za pierwszym podejściem =D I...
~Tenjitsu
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 marca 2009

Polecam ;P wątek zamknięty Naprawde super szkola ;P Chodzilam od listopada w miesiac maialm zaliczona...
~Izabela K :)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

Ośrodek godny polecenia. wątek zamknięty Każde nasze działanie, aby przyniosło rezultat oczekuje poświęcenia i choćby...
~ProVi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 lutego 2009

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Jak wyżej - zdecydowanie polecam Akademię Prawa Jazdy :) Pełen...
~Piotr M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lutego 2009

POLECAM! wątek zamknięty Zdecydeowanie polecam wszystkim chcącym zostać kierowcami, miła obsługa,...
~Pronto
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Polecam!! wątek zamknięty Egzamin zdany za 2 razem. Z tego co widze to Instruktor który mnie uczył już...
~Paweł
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 lutego 2009

Nauczą wszystkich, nawet "zdolnych inaczej.." ! wątek zamknięty W skrócie, Akademia jest świetna! Dobre podejście, dobrzy instruktorzy, jazdy...
~M.Figlarska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lutego 2009

Zdane!! wątek zamknięty Szczerze polecam Akademie z racji tego iz udalo mi sie zdac za pierwszym...
~Dariusz S.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lutego 2009

Najlepsza szkoła wątek zamknięty Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Akademia Prawa Jazdy to najlepsza...
~Agata S.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lutego 2009

szczęście to nie fakt iż zdałam za pierwszym razem - szczęście to fakt, iż wybrałam właśnie tę szkołę! wątek zamknięty Kochani myślałam, że zdać prawo jazdy przy pierwszym podejściu to cud- a...
~Joanna F.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lutego 2009

Akademia Prawa Jazdy. EGZAMIN ZDANY ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM! wątek zamknięty Polecam Akademie Prawa Jazdy. Kurs zrobiłem bardzo szybko i sprawnie. Egzamin...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lutego 2009

Praktyka wątek zamknięty Pan Janusz najlepszy instruktor jaki tylko może być. Doskonale mnie...
~FakinLuzeer
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lutego 2009

szkoła godna polecenia!! wątek zamknięty Jeśli zależy Ci na szybkim i sprawnym skończeniu kursu w renomowanej szkole...
~Zadowolony absolwent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lutego 2009

Magda - opinia wątek zamknięty Wspaniały kontakt, indywidualne traktowanie każdego kursanta. Jak...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lutego 2009

Super! wątek zamknięty Naprawdę mogę polecić wszystkim APJ. Miła atmosfera , dobrze prowadzona...
~Jakub C.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lutego 2009

EGZAMIN ZDANY ZA PIERWSZYM RAZEM.TO NASZ WSPÓLNY SUKCES!!!! wątek zamknięty Przed przystąpieniem do kursu, czytając poniższe opinie - "sam lukier"-nie...
~Monika G-B.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

POLECAM! wątek zamknięty Ja- bardzo wybredna osoba bez wahania mogę powiedzieć, że APJ to najlepsza...
~Martyna.W
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, każdy każdego kojarzy bądź zna, dzięki czemu człowiek...
~Karolina I.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2389

postów

2358

wątków

do góry