Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Estera :) - ocena Gorąco polecam Akademie Prawa Jazdy!!! Najlepsza szkółka w Trójmieście!!!...
~Estera :)
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2023

Natalia - ocena Z tego miejsca chciała bym bardzo podziękować całemu zespołowi Akademii Prawa...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 listopada 2023

Roksana - ocena Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy. Pani Kasia instruktorka cudowna kobieta,...
~Roksana
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 października 2023

Dominika - ocena Bardzo polecam Akademie Prawa Jazdy, robilam kurs w innej szkółce, ale...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 października 2023

Monika - ocena W skrócie bo moja historia ze zdawaniem sięga od 2010r. 14 lat temu miałam...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Zuzanna S - ocena Polecam Pana Krzysztofa Chejmanowskiego, super instruktor, dzięki któremu...
~Zuzanna S
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Malwina - ocena Dobrzy instruktorzy i solidne przygotowanie do egzaminu. Bardzo polecam!
~Malwina
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 października 2023

Julia Poliarus - ocena Od całego serca polecam wszystkim Akademia. Instruktorzy fachowcy wysczej...
~Julia Poliarus
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Paulina - ocena Z całego serca polecam akademie prawa jazdy!! Pan Krzysztof Chejmanowski...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

Kasjan Semmerling - ocena zdałem za pierwszym razem dzięki panu Michałowi Cieplińskiemu
~Kasjan Semmerling
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

Hubert Mrzygłód - ocena Szkoła jest przyjazna a instruktorzy wiedzą co robią. Z nimi do egzaminu...
~Hubert Mrzygłód
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

Mikołaj - ocena Polecam Pana Wojtka Szyszkowskiego, super instruktor, dzięki któremu udało mi...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 15 października 2023

M - ocena Bardzo polecam p.Wojtka Szyszkowskiego jako instruktora jazdy ! Nie tylko ma...
~M
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

Jan Mościpan - ocena Polecam z całego serca pana Wojciecha Szyszkowskiego, instruktor godny...
~Jan Mościpan
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

Igor - ocena Akademia Prawa Jazdy to doskonałe miejsce do nauki jazdy samochodem. Polecam...
~Igor
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 12 października 2023

Judyta - ocena Nie korzystałam z pełnego kursu, a tylko z jazd doszkalających. Bardzo...
~Judyta
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Dorota - ocena Polecam Akademię Prawa Jazdy i jako instruktora jazdy Pana Wojciecha...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 października 2023

Krysia - ocena Bardzo polecam akademię a w niej instruktora Pana Wojtka Szyszkowskiego, z...
~Krysia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 października 2023

Tim Cook - opinia Świetne przygotowanie świetna kadra. Wszystko za 1 polecam serdecznie
~Tim Cook
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 maja 2022

Piotr Z. - opinia Pan Wojciech Szyszkowski to profesjonalista w swojej branży, zasłużenie...
~Piotr Z.
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 lipca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2389

postów

2358

wątków

do góry