Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gerard - opinia wątek zamknięty Załoga super ,jakość i doradztwo Super. Jestem klientem od 8 lat i tylko tu...
~Gerard
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 maja 2021

Wszystko w jednym miejscu! wątek zamknięty Szybko i bardzo profesjonalnie .Mega nowoczesne miejsce ! Super i polecam.
~Asiulek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa ma gdzieś to że ktoś stoi przy kasir i czeka żeby zapłacić, w dodatku...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

Cena za wydruk wątek zamknięty 1 kartka a4 wydruk czarno bialy, cena: 1,25 zl. Rili??? Żałosne
~Bardzo niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

NIE POLECAM wątek zamknięty drukowałam i oprawiałam pracę dyplomową trochę na ostatnią chwilę i sama nie...
~dd
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Kuba - opinia wątek zamknięty Świetna jakość wydruku, przemiła i pomocna obsługa. Zdecydowanie polecam!
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

... wątek zamknięty Słaba jakość wydruku na płótnie, całość przesycona kolorem fioletowym
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

Chyba jedyny profesjonalny punkt. wątek zamknięty Cieszę się że trafiłam do tego punktu ,niestety po przebojach z dwoma...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Obsługa do wymiany... wątek zamknięty Z reguły korzystam z innego punktu ksero, gdzie jest taniej, niestety...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2016

Coraz gorzej... wątek zamknięty Z usług korzystałam wielokrotnie - godziny otwarcia i szybkość usług...
~Michalina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Jest Ok wątek zamknięty Duży punkt bardzo dużo maszyn. Drukowałem kolaż ze zdjęć na dużym...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

Tragedia! wątek zamknięty Obsługa nie dość, że nie ogarnia, to jeszcze jest niewiarygodnie nieuprzejma!...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

OBSŁUGA - TRAGEDIA wątek zamknięty Poszłam wydrukowac kilka rzeczy z pendrive - pani z wielka laska pokazala mi...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

Najgorsza drukarnia w Trójmieście, ale za to szybko. wątek zamknięty Potrafią zepsuć jakość wszystkiego. Obsługa zawsze inna co także powoduje, że...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

Beznadziejna jakość! wątek zamknięty Korzystałam wcześniej z udług D&K i oprócz tego, że ceny zawsze były...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Najgorsza drukarnia w Trójmieście wątek zamknięty Nigdy więcej nie zamierzam skorzystać z usług w Centrum Kopiowania D&K. Po...
~natalia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

Skandalicznie wysokie ceny, poza tym wszystko ok wątek zamknięty Witam. Moja opinia będzie krótka - jakość ok, ceny nie od przyjęcia. Jest...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Na rany chrystusa.... wątek zamknięty Do d&k jeżdżę wtedy, kiedy wszystkie drukarnie w trójmieście są zamknięte,a...
~Gość
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Średnią podnosi pan z obsługi i godziny otwarcia wątek zamknięty Regularnie korzystam z usług tego centrum i ogólnie jestem zadowolona z ich...
~jolka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

to co się tam dzieje to jest MEKSYK!!! wątek zamknięty Witam, jakiś czas temu byłam w D&K) zraziłem się baaardzo co do obsługi i...
~bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

51

wątków

do góry