Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
beznadziejna obsługa, wysokie ceny wątek zamknięty Witam, niestety, ale nie mogę powiedzieć, żebym była zadowolona z usług tej...
~niezadowolona klientka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 czerwca 2009

Amelia29 - opinia wątek zamknięty Moja firma znajduje się blisko Manhatanu więc jak tylko powstało centrum...
~Amelia29
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lipca 2009

Michał - opinia wątek zamknięty Witam, jestem bardzo zadowolony z tego centrum, zawsze robią wszystko na czas...
~Michał
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 lipca 2009

obsługa klienta wątek zamknięty W dniu dzisiejszym postanowiłam skorzystać z usług D&K Centrum kopiowania w...
~Agnieszka Kasica
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 lipca 2009

centrum godne polecenia wymagającym klientom. wątek zamknięty witam,jestem szczerze zaskoczony opiniami innych klientów,ponieważ uważam iż...
~adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lipca 2009

aleksander - opinia wątek zamknięty Mam kontakt w zasadzie tylko z obsługą druku wielkoformatowego. Jeśli chodzi...
~aleksander
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lipca 2009

Stały klient D&K Centrum Kopiowania wątek zamknięty Witam, jestem bardzo zadowolona z jakości usług wykonywanych przez centrum...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2009

Bardzo fajni ludzie polecam wszystkim wątek zamknięty Witam. Polecam wszystkim to centrum kopiowania. Są terminowi i wykonują...
~Barbara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 marca 2009

bardzo stała i bardzo zadowolona klientka z pracowni projektowej wątek zamknięty Witam, a ja korzystam z usług D&K niemal codziennie i czy prywatnie czy dla...
~Basia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 marca 2009

Odpowiedz od kierownictwa D&K wątek zamknięty Szanowni Panstwo, wyrazamy ubolewanie z powodu niezadowolenia naszej...
~D&K Centrum kopiowania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 stycznia 2009

kwaśna mina i drapanie pod pachą .. wątek zamknięty Często korzystam z usług D&K w c.h mahattan.Zawsze jestem zadowolona z usług,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

51

wątków

do góry