Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super! wątek zamknięty Podejście bardzo indywidualne, Pan Rafał jest pełen zaangażowania....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Super wątek zamknięty Stanowczo polecam! Panu Rafałowi udało się nauczyć jeździć taką panikarę jak...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Kategoria B wątek zamknięty Kurs przeprowadzony szybko i sprawnie. Elastyczne godziny lekcji; miła...
~Kacper
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Instruktor Tomasz Boroch wątek zamknięty Naprawde najlepszy instruktor o stalowych nerwach i odpowiednim podejsciu do...
~anonim
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

P. Rafał Skorupa kat B wątek zamknięty Najlepszy instruktor jaki mógłby mi się trafić! Gdyby nie Pan Rafał to nie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Kat. A2 wątek zamknięty Kurs przebiegł sprawnie i przyjemnie. Elastyczne godziny tak, żeby nie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Świetna szkoła jazdy :) wątek zamknięty Jak w nagłówku - jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. 3 lata temu byłem tu...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Na wypasie wątek zamknięty Miałem okazje jeździć z Rafałem (kat. A), generalnie wszystko na wypasie ;-)...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Pozytywnie zadowolony. wątek zamknięty Witam wszystkich szukających dobrej szkoły nauki jazdy. Robiłem kurs...
~Tomasz Lejk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Super! wątek zamknięty Bardzo mili i dobrzy instruktorzy. Polecam!
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

kurs kat. A wątek zamknięty Szkolenie przeprowadzone bardzo dobrze, nie mam nic do zarzucenia. Zespół...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Pan Rafał - gorąco polecam! :) wątek zamknięty Z zapisem na kurs prawa jazdy (kat. B) zwlekałem dość długo w porównaniu z...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Witam wszystkie osoby pragnące zdobyć uprawnienia do jazdy motocyklem . W...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

100% skutecznosci :) LWG wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam najlepszego instruktor w 3-miasto, Tomasz Boroch...
~Pawel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

TOMASZ BOROCH wątek zamknięty Z Całego serca chciałabym polecić Tomasz Borocha !! 22 godziny jazd i...
~PATRYCJA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Warte polecenia wątek zamknięty Gorąco polecam całość trwania i prowadzenia kursu na 100% poziomie Jeśli...
~Mariusz Ferra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lipca 2018

Same pozytywy wątek zamknięty Szybko i skutecznie. Pozdrawiam
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Najlepszy instruktor na świecie!! wątek zamknięty Szczerze polecam Osk Auto Lider. Miałam przyjemność uczyć się prowadzenia...
~Angelika B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Zadałam za pierwszym razem, mimo że na początku bałam się w ogóle wyjechać na...
~Yas
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

POLECAM :) wątek zamknięty Miałam jazdy z Panem Rafałem, dzięki któremu nauczyłam się nieporównywalnie...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
414

postów

403

wątków

do góry