Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam !! wątek zamknięty Jedna z najtańszych szkół jazdy w Gdynii. Wszystko sprawnie, podczas jazd...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Wielkie dzięki dla Tomka Borocha !!! wątek zamknięty Tomek był moim pierwszym instruktorem. To On nauczył mnie jak jezdzić...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Podziękowania dla Tomka Borocha!!!! wątek zamknięty Najleprzy Instruktor ever!, po lekcjach u Tomka zdalam za pierwszym razem....
~Kaśka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Dzieki Tomek !!! wątek zamknięty Nawet takiego tłuka jak ja nauczył jeździć na 2 kółkach.
~sar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

Ośrodek Szkolenia Kierowców AutoLider wątek zamknięty polecam tą szkołę każdemu kto chce szybko i sprawnie zdać upragnione...
~robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

Egzamin zdany za pierwszym razem! wątek zamknięty Z pełnym przekonaniem polecam ośrodek Auto-Lider. Uczył mnie Pan Rafał...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

Bardzo polecam!! wątek zamknięty Trzy lata temu zapisałam się tutaj na kurs, było super, podobała mi się jazda...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 maja 2016

Kat.A wątek zamknięty Dobry instruktor to podstawa a Tomasz Boroch jest najlepszy :-) Dzięki...
~Marta
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Zadowolony kursant . wątek zamknięty W dwa tygodnie urlopu wyrobiłem sie z jazdami na kat.A i zaliczyłem bez...
~Drenek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Tomasz Boroch- Auto Lider Euro Moto wątek zamknięty Polecam Tomka jako instruktora kat A. Nauczy jeździć nawet bez wcześniejszego...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Egzamin zdany przy pierwszym podejściu :) wątek zamknięty Dlaczego "6"? To proste! Instruktor, który uczył mnie jeździć zrobił to czego...
~Małgorzata Grzeszczak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2016

Wybrałam Dobrze Wybierając Auto Lider ! wątek zamknięty Miałam przyjemność prowadzenie kursu prawo jazdy z Panem Rafałem Skorupą....
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

Polecam. wątek zamknięty Miałe mlekcje z Panem Rafałem Skorupą. Profesjonalne podejście do kursanta,...
~Kuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Kategoria B wątek zamknięty Polecam szkółke Autolider! Ręcze głową za profesjonalne przygotowanie do...
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Prawojazdy kategori B wątek zamknięty Polecam szkółke Autolider! Ręcze głową za profesjonalne przygotowanie do...
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

kategoria B wątek zamknięty Polecam Autolidera. Kurs kategorii B w tempie ekspresowym. Bardzo przystępnie...
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

! wątek zamknięty Bardzo polecam szkółkę AutoLider , bardzo elastyczny wybór godzin jazd ,...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Rafał wątek zamknięty Polecam kurs w Autoliderze. Teoria i jazdy z Rafałem. Bardzo konkretny...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Tomasz Boroch - najlepszy instruktor wątek zamknięty Zdane za pierwszym razem. Tomek to niesamowity instruktor, bardzo cierpliwy...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Polecam Rafała wątek zamknięty Szczerze polecam Auto-lidera. Kurs bez stresu. Bardzo profesjonalne podejście...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
414

postów

403

wątków

do góry