Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mam prawkooooo !!! wątek zamknięty Udało się, a raczej to był bardzo dobry wybór. Wykłady szybko i konkretnie....
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

kat. B instruktor Pan Tomasz Boroch wątek zamknięty Zapisałem się do szkółki Auto- lider. Zajęcia teoretyczne były prowadzone z...
~Marcin K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 grudnia 2015

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK Auto Lider. Zajecia teoretyczne przeprowadzane z...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

AUTOLIDER wątek zamknięty Witam. Serdecznie dziękuję za profesjonalizm,podejście do kursanta dbałość o...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Tomasz Boroch:) wątek zamknięty Nogami i rekoma podpisuje sie pod kazda najlepsza opinia wystawiona Tomaszowi...
~Lucy;)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Polecam wątek zamknięty Pan Rafał Skorupa - prawko AM mam juz w kieszeni.Szybko ,sprawnie i...
~ADAM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Ania - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam!!!!profesjonalnie,miło i czciwie!!!!!😉
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

Bardzo profesjonalnie wątek zamknięty Szkoła bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu teoretycznego a przede...
~Angi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Mocna dawka wiedzy wątek zamknięty Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach teoretycznych prowadzonych przez...
~Marysia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

Godne Polecenia! wątek zamknięty Wszystko na ogromny plus, dostosowanie się do kursanta bezproblemowe, pełna...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Profesjonalizm wątek zamknięty Pełen profesjonalizm w nauce,dopasowanie do klienta,bardzo miła atmosfera...
~Sylwester Szczepański
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Kursantka - opinia wątek zamknięty Po lekcjach z Panem Rafałem egzamin zdany bezproblemowo! Serdecznie polecam...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

M.D - opinia wątek zamknięty Wykłady prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Kurs odbył się w miare szybko....
~M.D
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Dobra nauka, zdałam za pierwszym. Instruktor dobrze uczy, tłumaczy ile trzeba :)
~Ala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Zdarzyło się coś wspaniałego. Przyszedłem na kurs razem z żoną. Obydwoje...
~Janek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

POLECAM WSZYSTKIM !!! wątek zamknięty Świetna szkoła, z której naprawdę warto skorzystać !!! Lekcje przeprowadzone...
~Rafał Tessmer
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

Kursantka - opinia wątek zamknięty Pan Tomasz Boroch jest świetnym instruktorem nauki jazdy, ma dużą wiedzę i...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

p. Zbyszek - najlepszy instruktor pod słońcem wątek zamknięty Byłam bardzo niezadowolona z mojego kursu w innej szkole. Z polecenia...
~Iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Wszystkim polecam ośrodek! Pan Rafał Skorupa jest najlepszym instruktorem na...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Adam - opinia wątek zamknięty Znajoma poleciła mi instruktora Pana Tomasza Borocha i nie zawiodłem się....
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
414

postów

403

wątków

do góry