Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gorąco polecam :) wątek zamknięty W dość szybki, jasny i przystępny sposób zrealizowany kurs teoretyczny na...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Super! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i atmosfera, polecam!!!
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

KATEGORIA A2 - TOMASZ BOROCH NAJLEPSZY I NAJSKUTECZNIEJSZY! wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę a przede wszystkim instruktora p. Tomasza Boroch -...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Z CAŁEGO SERCA POLECAM!! wątek zamknięty Instruktor Rafał Roszko , najlepszy ever! Nauka połączona ze śmiechem (dużą...
~Uparta Klaudia:)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

Polecam z całego serca wątek zamknięty Szybko zrealizowany cały kurs, bezproblemowo. Prawko zdane za pierwszym...
~Dawid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

Kat. a - Tomasz Boroch wątek zamknięty Wielkie podziękowanie dla pana Tomasza Borocha za przygotowanie do egzaminu...
~Ew
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

Polecam tym, którzy z głową chcą zdać prawo jazdy. wątek zamknięty Szczerze polecam. Wybór szkoły nie był przypadkowy. Koleżanka zdała za 2, a...
~ja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Szczerze polecam OSK Auto-Lider! Profesjonalni, wymagający, zaangażowani i...
~Paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Kat. A wątek zamknięty Polecam w 100%. Instrukor Tomasz Boroch jest the best!!! Ma mega cierpliwość...
~Ola. P
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

szczerze polecam :) wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła jazdy. Jak ktoś chcę się na prawdę nauczyć jeździć i zdać...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2013

Kat.A wątek zamknięty Zdane za pierwszym razem, polecam ten ośrodek. Do zobacznia w trasie m/ :)...
~Arecki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2013

TOMASZ BOROCH BEST INSTRUCTOR EVER wątek zamknięty Polecam Pana Tomasza. Najlepszy instruktor jakiego można mieć. Polecam...
~Paweł L
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pan Rafał Skorupa jest wspaniałym instruktorem - z czystym sumieniem mogę...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 września 2013

Bardzo polecam! Prawko zdane za pierwszym razem! wątek zamknięty Zdałam prawo jazdy za pierwszym razem , serdecznie polecam Mariiusza ,...
~Nati
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Dziękuję Tomaszowi B. wątek zamknięty Rzetelny, dosadny, fachowy. Nawet takiego "Betona" jak ja zdołał...
~Krzysztof G.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Polecam p. Monike wątek zamknięty Dziekuje p. Moniko za cierpliwosc i wiare we mnie dzieki Pani zdalam :D...
~martusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Beata - opinia wątek zamknięty Polecam tę szkołę Wszystkim, tym osobom które chcą nie tylko zdać egzamin ale...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

Polecam zdałam wątek zamknięty Polecam szkółkę, w szczególności instruktora pana Rafała S. bardzo...
~Nordic Walking Blue
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Kurs skończyłam w innym ośrodku, gdzie straciłam wszelkie nadzieje na to, że...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Jestem w 100% zadowolona z tej szkoły, a w szczególności z lekcji u p.Moniki....
~katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
414

postów

403

wątków

do góry