Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beteo_66 - opinia Bardzo fajna pani jestem w połowie kursu i widze duże postępy :) polecam
~Beteo_66
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 1 czerwca 2023

Wiktoria Sztajkowska - opinia Polecam ten kurs z całego serca to są najlepiej zainwestowane pieniądze,...
~Wiktoria Sztajkowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 marca 2023

Agnieszka i syn NATAN - opinia Pani Iwona to ekspertka i profesjonalistka w dziedzinie szybkiego czytania,...
~Agnieszka i syn NATAN
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Hania - opinia Polecam współpracę z Panią Iwoną. Ukończyłam kurs szybkiego czytania z...
~Hania
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2023

Justyna - opinia Kurs ukończyłam ja ( lat 45) I mój syn ( lat 9). Ja: zwiększyłam tempo...
~Justyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2022

Krzysztof - opinia Ten kurs to była jedna z najlepiej zainwestowanych pieniędzy w moim życiu....
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2022

Bohdan - opinia Z kursu szybkiego czytania u Pani Iwony z korzystało dwoje moich dzieci....
~Bohdan
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 grudnia 2022

Magdalena - opinia Jestem bardzo usatysfakcjonowana zajęciami szybkiego czytania u Pani Iwony....
~Magdalena
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Wysłałam moje dzieciaki (11 lat) na kurs szybkiego czytania do Pani Iwony...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 grudnia 2021

Elzbieta - opinia wątek zamknięty Z kursu u Pani Iwony skorzystały dwie moje córeczki 8- latka i 10-latka. Obie...
~Elzbieta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Posłałam swoje dziecko na te zajęcia. Zależało mi jedynie na poprawie...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

Mama Milana - opinia wątek zamknięty Witam, jestem Mama Kursanta(7lat). Polecam kurs " czytanie z radością "...
~Mama Milana
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 września 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Decyzja o skorzystaniu z kursu powstała z potrzeby samodoskonalenia i...
~Tomek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Kuba - opinia wątek zamknięty Kurs dla każdej osoby mającej ambicje szybszego czytania. Warunkiem...
~Kuba
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Kornelia - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny kurs, warty wydanych pieniędzy efekty widoczne już po pierwszych...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 stycznia 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Długo kusiło mnie, aby sprawdzić skuteczność tego typu kursu i przyznam, że...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Kasia - opinia wątek zamknięty Przede wszystkim efektywny, ale również bardzo przyjemny kurs. Podczas zajęć...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Bardzo przydatny kurs nie tylko w celu przyspieszenia czytania ( u mnie z 217...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Stasiu - opinia wątek zamknięty Pani Iwona jest bardzo pozytywną i miłą osobą a kurs dał mi tak dużo że...
~Stasiu
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Zmiana na dobre wątek zamknięty Pani Iwona zmienia świat. W tych czterech słowach mogę powiedzieć jak...
~Filip Petka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

57

wątków

do góry