Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie czytajcie bzdetnych opinii.. wątek zamknięty Więc trafiliśmy tutaj przez przypadek. Po koncercie KULTU. Godzina 22.05....
~Modlishka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2015

dla głodnych nie polecam wątek zamknięty miniaturowe porcje.mąz wybrał wątróbke na grzance w boczku na jabłkach.za...
~kasia k
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

Odradzam!! wątek zamknięty Absolutnie nie polecam!! Ostatnio odwiedziłam rodzinę w Gdańsku i poszliśmy...
~klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Lubię to! wątek zamknięty Lubię to miejsce za wiele rzeczy, piwo, jedzenie, klimat. Szczególnie piwo :)...
~gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Miejsce - tak Obsługa - NIE wątek zamknięty Miejsce super, piwo przepyszne, ceny nie są niskie ale wydaje mi się, że...
~Zuzka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 listopada 2013

Piwo mają dobre wątek zamknięty Piwo i tylko piwo. Dania drogie, porcje minimalne ceny mocno wygórowane. 5...
~milia
-

dodano: 2 października 2013

OLEWAJĄ KLIENTÓW wątek zamknięty Nie podoba mi się w jaki sposób traktóją klientów,mam wrażenie że jest tam...
~Niezadowolona klientka
-

dodano: 30 lipca 2013

Dlugosc kaszanki wątek zamknięty Kaszanka o dlugosci 5cm to bezczelnosc.
~turysta
-

dodano: 27 lipca 2013

Absolutnie nie polecam wątek zamknięty Dwa dni temu byliśmy tam ze znajomymi na piwie. Spotkała nas przykra...
~katarzinap
1

dodano: 19 czerwca 2012

Najlepiej mowic w jezyku obcym... wątek zamknięty Na przywitanie - niemrawe "good evening". W momencie gdy opdowiedzialem...
~Michal
-

dodano: 8 lipca 2013

Lekceważenie klientów wątek zamknięty 1). Kelnerka Brovarnii zadaje pytanie wchodzącej i rozglądającj się po lokalu...
~Mirunka
1

dodano: 26 kwietnia 2013

Najlepsze miejsce! wątek zamknięty Naprawdę rewelacyjne, moim zdaniem najlepsze miejsce w Gdańsku. Nie tylko ze...
~Anna B
-

dodano: 17 maja 2013

polecam nie tylko na piwo wątek zamknięty Mialam okazje zorganizowac ostatnio dwie imprezy firmowe dla 20 i potem dka...
~Agnieszka
-

dodano: 5 maja 2013

Piotr - opinia wątek zamknięty Smak potraw i piwa oraz wystrój, to jedyne jasne punkty w tym lokalu. Ceny...
~Piotr
-

dodano: 5 kwietnia 2013

Nie kupujcie piwa Honey Moon!!!! wątek zamknięty To piwo to jakiś koszmar, kosztuje 50 zł i trzeba je wylać, nie wiem czy to...
~d
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

bardzo fajny klimat wątek zamknięty restauracja jest bardzo fajnym miejscem - serwowane jedzenie smaczne no i to...
~sosnap
-

dodano: 27 stycznia 2013

Michał i Arlena - opinia wątek zamknięty Obiad okolicznościowy po ślubie. 25 osób obsłużonych na absolutnie najwyższym...
~Michał i Arlena
-

dodano: 6 stycznia 2013

raczej nalezy poszukac innych okazji - miejsc w Gdańsku jest duzo, wiec lepiej nalezy szukac doglebniej :( wątek zamknięty Niestety raczej niska ocena lokalu...za 220 zł mogliby sie wlasciciele lokalu...
~fil
-

dodano: 2 stycznia 2013

Nie polecam obiadów wątek zamknięty Wielkość porcji drugiego dania jest raczej gorącą przekąską. Potrawa jest...
~Basia
2

dodano: 22 października 2012

nie polecam wątek zamknięty Witam.jestem a raczej byłam stałą bywalczynią Brovarni Gdańsk,ale po tym...
~Elżbieta
2

dodano: 10 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
147

119

wątków

do góry