Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
weekend za pół ceny wątek zamknięty Albo ktoś wchodzi w akcję albo udaje że to robi próbując naciągnąć klientów....
~mieszkaniec Gdańska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

Rewelacja wątek zamknięty Dla mnie jest to zdecydowanie najlepsza z najlepszych knajp w Trójmieście....
~Pawcio
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 marca 2010

Piwo rewelacja! wątek zamknięty Z racji tego że mieszkam obok Browarnii jestem dość częstym gościem,piwo...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 lutego 2010

Jak dla mnie miejsce dla snobów, przeciętny wystrój i takie też piwo tam ważone wątek zamknięty Wystrój nic specjalnego, jedyny element to mosiężne (chyba) kadzie na piwo....
~A.
-

dodano: 22 stycznia 2010

POLECAM wątek zamknięty Piwo smaczne, obsługa super, atmosfera rewelacja.
~Kasia_gda_1984
-

dodano: 3 października 2009

Piwo wątek zamknięty Lokal w porządku, chociaż drogi w porównaniu z cenami z zeszłego roku. Wzrost...
~M.
-

dodano: 15 września 2009

Nie wierzcie ludziom którzy nie byli i rewelacyjnego piwka nie pili!!! wątek zamknięty Warto spróbować jedynego pomorskiego piwka. Ceny są adekwatne do porcji, a...
~kura
-

dodano: 31 lipca 2009

polecam fajne miejsce wątek zamknięty na poczatku lipca spedzalam urlop w gdansku. znajomi zabrali mnie do...
~warszawianka
-

dodano: 30 lipca 2009

bardzo przyjemne miejsce wątek zamknięty miła i bardzo życzliwa obsługa, fajna atmosfera, miło spędzony czas!!!
~Karolina
-

dodano: 30 lipca 2009

Obsługa żenująca!!! wątek zamknięty Po znalezieniu dla siebie miejsca, podeszliśmy do baru aby zamówić, Pani...
~Ela
-

dodano: 20 czerwca 2009

Polecam wątek zamknięty Takie obiektu brakowało w Gdańsku od dawna.
~Bartek
-

dodano: 3 czerwca 2009

Piękne wnetrza i cudowna lokalizacja wątek zamknięty Fantastyczne miejsce w pięknej lokalizacji. Gdańsk pięknieje z miesiąca na...
~Mariusz Robert
-

dodano: 11 kwietnia 2009

Pycha jedzonko !!! wątek zamknięty Jedzenie przepyszne, bardzo miła i kulturalna obsługa. Ceny przystępne,a...
~Bożena
-

dodano: 30 marca 2009

Turystka - opinia wątek zamknięty Gratuluję Gdańskowi Brovarni , oby więcej było lokali w takim stylu, z tak...
~Turystka
-

dodano: 24 marca 2009

Stresuje Ciebie kryzys? wątek zamknięty Stresuje Ciebie kryzys? Mnie tak. Kolega po bardzo stersującym dniu w pracy...
~Bart
-

Eve - opinia wątek zamknięty Oceniam Brovarnię wysoko. Ostatnio zabrałam tam mojego narzyczonego z okazji...
~Eve
-

Warszawiak - opinia wątek zamknięty Składam moje gratulacje na ręce właścicieli Brovarni. W końcu smutny i szary...
~Warszawiak
-

dodano: 23 marca 2009

niedzielny brunch wątek zamknięty W niedzielę pierwszy raz odwiedziłam Brovarnie , o której już dużo słyszałam...
~Agata
-

dodano: 12 marca 2009

Spotkanie wątek zamknięty W Brovarnii bywam od początku jej istnienia ze względu swojską atmosferę i...
~dominika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 marca 2009

100% zadowolenia wątek zamknięty czytajac poprzednia opinie jest mocno zdziwona bo kelner ktory nas...
~gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
147

119

wątków

do góry