OSK Zielony Listek

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam ! wątek zamknięty Myślałam, że nauka jazdy łączy się zawsze ze stresem. Z radością muszę...
~Mariola Tobolska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Mati:) - opinia wątek zamknięty Nie będę się tu dużo rozpisywał po prostu z*******a szkoła nauki jazdy zdałem...
~Mati:)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

Niezaprzeczalnie WARTO wątek zamknięty W "Zielonym Listku" dokupiłem dodatkowe godziny, które nauczyły mnie więcej...
~Radek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Zielony Listek to najlepszy wybór ! wątek zamknięty Wczoraj zdałam egzamin bez żadnego błędu. Jest to zasługa perfekcjonizmu i...
~Natalia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2011

Idealnie. wątek zamknięty Po sprawnie przeprowadzonej teorii , na instruktora dla mnie została wybrana...
~Przemek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2011

Nic do zarzucenia! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Polecam!!! Dopiero na egzaminie zorientowałem się...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

POLECAM WSZYSTKIM !!! :) wątek zamknięty Do Pani Iwonki trafiłam z polecenia, ponieważ wcześniejszy kurs w innej...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

polecam wszystkim! wątek zamknięty Po 8 oblanych egzaminach przestałam wierzyć, że kiedykolwiek otrzymam prawo...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

SUPER PROFESJONALNY OŚRODEK !!! wątek zamknięty Bardzo polecam ten ośrodek , a w szczególności instruktorkę Żanetę bo z nią...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100% PROFESJONALIZMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty DZIĘKI PANI ŻANECIE ZDAŁAM EGZAMIN BEZBŁĘDNIE!!!!!!!!!! JESTEM BARDZO ALE TO...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

Świetna szkoła w porównaniu z innymi. wątek zamknięty Przeniosłam się do Zielonego Listka po kursie w innej szkole, gdzie może i...
~Paulina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2011

Godne polecenia! wątek zamknięty Po niezdanym egzaminie (a następnie 3 miesiącach przerwy od egzaminu)...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

P R O F E S J O N A L I Z M !!! wątek zamknięty Nauka na najwyższym poziomie ( wiem bo mam doświadczenie z innych szkół...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

Profesjonalna kadra wątek zamknięty Serdecznie pozdrawiam p. Iwonkę, która nie tylko nauczyła mnie jak używac...
~Edyta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

Naprawdę warto! wątek zamknięty BARDZO ale to BARDZO polecam tą szkołę. Świetne podejście do kursanta, p....
~Bartosz P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

Polecam ZIelony Listek wątek zamknięty Chciałabym zachęcić wszystkich tych, którzy przez kilkanaście lat trzymali...
~Iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

POLECAM! wątek zamknięty Właśnie wróciłam z egzaminu i zadałam za pierwszym razem! Chciałabym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Ogromnie polecam szkołę nauki jazdy Zielony Listek! Pełen profesjonalizm,...
~rudzia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

P R O F E S J O N A L I Z M ! wątek zamknięty Witam wszystkich :)zamierzam tu na tym forum wyrazić swoją opinię :)...
~EWELINA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

ZDECYDOWANIE POLECAM wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkołę nauki jazdy. Zajęcia teoretyczne są ciekawe, wiele z...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
361

postów

339

wątków

do góry