OSK Zielony Listek

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna szkółka, zwracająca uwagę najdrobniejsze szczegóły które...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2021

Kamila - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam w szczególności Panią Żanetę jest bardzo profesjonalna i...
~Kamila
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Ola S - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Zielony Listek! Miałam przyjemność jeździć z Panią Asią i...
~Ola S
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

Daniel J - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę jazdy zielony listek, na kategorie A1 bardzo miły pan...
~Daniel J
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lipca 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Ośrodek super:) egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Sliczne...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lipca 2021

Weronika Majkrzak - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam ! Pani Żaneta super prowadzi jazdy podchodzi do tego...
~Weronika Majkrzak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność wykupić kilka dodatkowych godzin w Zielonym Listku z...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Brałam w szkółce jazdy doszkalające i polecam. bardzo dobre podejście do...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkółkę Zielony Listek, a w szczególności jazdy z panem...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

Dominika - opinia wątek zamknięty Super szkółka, zdany egzamin zawdzięczam Panu Lesławowi. Na lepszego...
~Dominika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 listopada 2020

Justyna S - opinia wątek zamknięty Polecam polecam zdałam za 1 . Polecam z całego serca. Jedyna szkoła co daje...
~Justyna S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Joanna Bączowska - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu w tej szkole. W szczególności...
~Joanna Bączowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę Zielony Listek bardzo profesjonalne podejście do...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 czerwca 2020

Oliwia Szwagrowska - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Panią Żanetę! Po roku przerwy podjęłam się ponownej próby...
~Oliwia Szwagrowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Zuzanna Cyran - opinia wątek zamknięty Super szkoła, Dzięki nauka pana Lesława zdałam za 1 razem
~Zuzanna Cyran
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

Sylwia - opinia wątek zamknięty bardzo polecam panią żanetę! Podchodzi do nauki z pełnym profesjonalizmem,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Ania - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam;))Po kilku letniej przerwie, ponownie podjęłam próbę...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Kuba - opinia wątek zamknięty Egzamin zdałem za pierwszym razem, a to chyba najlepiej obrazuje poziom...
~Kuba
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Uczeń - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście I nauka. Szczególnie polecam Pana Lesława...
~Uczeń
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 października 2019

Gorąco polecam wątek zamknięty Ośrodek na bardzo wysokim poziomie. Teoria i praktyka bez problemu pomoże...
~Arek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
361

postów

339

wątków

do góry