Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stały klient - ocena Serwisuje u nich swoje samochody od 14 lat i mogę polecić to miejsce.
~Stały klient
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 grudnia 2023

Klient - ocena Przyjazd po przechowywane przez poprzedniego właściciela koła. Pomoc przy...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2023

tata - opinia Bardzo dobre wrazenie. Mowia co trzeba zrobic, a co mozna zrobic pozniej i...
~tata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

bonieq - opinia Brak słów żeby opisać moje doświadczenia z tym pseudoserwisem. W zasadzie nie...
~bonieq
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 października 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Pełny brak profesjonalizmu. Wymiana opon 1,5 h. Dla nich klient to wróg - NIE...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 listopada 2021

Nie zadowolony - opinia wątek zamknięty (...)Złapałem kapcia i podjechałem o pomoc w zmianie koła na zapas czego nie...
~Nie zadowolony
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 listopada 2021

subaru - opinia wątek zamknięty Najdroższy serwis w PL; przekładka opon ponad 300pln;
~subaru
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2020

Krzysztof Nowak - opinia wątek zamknięty Przyjechałem z kapciem. Opony nie naprawiono i powiedziano usunięto jakaś...
~Krzysztof Nowak
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

Odradzam wątek zamknięty Wymiana opon na letnie - założyli na felgi po czym zakomunikowali, że jedna...
~Marek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2019

- opinia wątek zamknięty Bardzo drogi serwis. Nie uprzedzają o kosztach. Nie polecam.
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2019

Ok wątek zamknięty Oj tak, Ring to jest klasa sama w sobie - sprawdzony warsztat i świetna...
~Damięcki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2018

Śmiech wątek zamknięty zdecydowanie odradzam. Załatanie dziury po klasycznym gwoździu z...
~Broneck
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2018

Profesionalnie wątek zamknięty Miałem robiony przegląd samochodu i opon oraz wymianę klocków w samochodzie....
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

dobry serwis wątek zamknięty W końcu serwis który nie oszukuje swoich klientów! Mają świetny kontakt z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

polecam wątek zamknięty świetnie wykonana usługa, ludzie bardzo mili, znają się na rzeczy.
~Aneta Twrorczyk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Katatrofa wątek zamknięty Notoryczne opóźnienia w usłudze pomimo wcześniejszej rezerwacji ( również...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

dobry sprzet wątek zamknięty maja dobry sprzet do wywazenia kol. szybko im to idzie i widac, ze nie robia...
~Niesool
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Bardzo fajni wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z faktu, że w końcu znalazłem dobrego i starannego...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

OK wątek zamknięty Dobry wulkanizator, dobre ceny wymiany, warzenia i opon - dobierałem u nich...
~Wiktorowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

OK wątek zamknięty Wymiana opon bardzo sprawnie przebiegła - w tempie ekspresowym. Zwłaszcza, że...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

77

wątków

do góry