Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wymiana tłumika wątek zamknięty Wymiana tłumika bezproblemowa. Miła obsługa. Wycena przed naprawą. Gorąco...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

polecam wątek zamknięty ostatnio naprawiałem tam swój samochód wszystko na czas i terminowo oraz miła...
~Jan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

polecam wątek zamknięty Solidna firma wysokiej klasy specjaliści przestrzegający zasad naprawy opon i...
~janek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

naprawa samochodu wątek zamknięty ostatnio naprawiałem samochód w Ring Gdańsk. Muszę przyznać,że naprawa...
~tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 grudnia 2013

macjan - opinia wątek zamknięty Dzis (05.02) podjechaem z opona i felga aby ja tylko zaozyc nawet nie...
~macjan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Kupiłam tam opony i wymieniłam. Wszystko odbyło się jak należy. Ceny...
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

bardzo polecam, super serwis! wątek zamknięty serdecznie polecam, bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Bez problemu...
~Agi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Polecam wszystkim zmotoryzowanym:) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam serwis. Bardzo mila obsluga, szybka, fachowa naprawa, o...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

wart polecenia wątek zamknięty Wykonywałem tam kilka napraw w swoim samochodzie zawsze usługa i wjazd do...
~Rysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

Beznadzieja wątek zamknięty Nie dość, że obsługa nie jest zbyt "przystępna" (no może poza młodymi...
~Niezadowolony
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

suuuuuuuuper serwis wątek zamknięty Jak najbardziej polecam kupno opon w tym serwisie! Optymalna cena, zmiana...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

Omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Chciałem odebrać swoje opony ale niestety zgubiłem kwit depozytowy....
~Krzysztof
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty Zawsze korzystałam z usług tej firmy, jednak w tym roku postanowiłam zmienić...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

bardzo pozytywna wątek zamknięty Koszystała z tego serwisu po raz pierwsz i jestem zaskoczona wysoka jakością...
~Agatka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

Doświadczenie i profesjonalizm wątek zamknięty Z usługi tego warsztatu skorzystałam pierwszy raz.Moje problemy z autem to...
~Marysia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

Totalne naciągactwo i zupełny brak doświadczenia wątek zamknięty Złapałem gumę więc udałem się do Ring-Service w celu naprawy opony. Po...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Profesjonalnie i tanio wątek zamknięty Obsługa fachowa i pomocna. Stare oponki zapakowano mi w woreczki by nie...
~Jasmin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

77

wątków

do góry