Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia wątek zamknięty Nasze stałe miejsce zarówno na lunch jak i rodzinną kolację juz od kilku lat....
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lipca 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Miła knajpka, sympatyczna obsługa , bardzo dobre jedzenie. polecam. Ostatnio...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 grudnia 2020

Damian - opinia wątek zamknięty Jest spoko ceny przystępne i smacznie
~Damian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Nie polecam !!! Mieliśmy rezerwację "rocznica" 04.02.2020...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

kate - opinia wątek zamknięty przyjemny klimat, sushi pyszne świeże, tylko tutaj mam gwarancję, że będzie...
~kate
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 stycznia 2020

mm - opinia wątek zamknięty Wydaje mi się, że kiedyś sushi w tym miejscu było smaczniejsze. Wystrój...
~mm
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Polecam wątek zamknięty Zamówiłam ostatnio wasz lunch do pracy. Szybka dostawa, pyszne sushi.
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

Warte polecenia! wątek zamknięty Jako zagorzały fan sushi, również tutaj musiałem zawitać. Przyznaję, że byłem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Przepysznie wątek zamknięty Często zamawiam od Was jedzenie do domu bo tylko wy do mnie dowozicie z sushi...
~Karo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Bardzo pyszne;) wątek zamknięty Jedzenie pyszne dostawa na czas i bardzo miły dostawca;) polecam;)
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

pierwsze sushi wątek zamknięty Fajne przystępne ceny i duży wybór rolek polecam :)
~kar0lina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Nie polecam !!! wątek zamknięty Rzeczywiście bardzo słabe produkty !!! Długi czas realizacji !!!
~Roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

nie polecam wątek zamknięty STANOWCZO NIE POLECAM o ile w lokalu jest ok tak na dostawę już nie. Zgadzam...
~JA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Jak najbardziej tak wątek zamknięty Luźna atmosfera, przemiły personel i najlepsze sushi ❤ Czego chcieć więcej?!
~Tymoteusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

super wątek zamknięty Lunchuje sie u Was od dawna i za każdym razem jestem mega zadowolony
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

jesli mozna cos zrobic nie tak to zrobilil - nie polecam wątek zamknięty sushi zamówione o 13:00 z dowozem na 18:00.. kilka minut po 18:00 telefon i...
~kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

sushi w dobrej cenie wątek zamknięty Miejsce gdzie chodzę sam i ze znajomymi. Bardzo lubię ten lokal. Mają pyszne...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Najlepsze sushi wątek zamknięty Najsmaczniejsze sushi w centrum gdanska :)
~W
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Moje ulubione sushi wątek zamknięty Zawsze, gdy najdzie mnie ochota na sushi wybór jest prosty - New Kansai...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Bardzo smaczna i niedroga kuchnia orientalna! wątek zamknięty Obsługa: rewelacja. Szczegolnie pani w blond włosach i dłłłuuugich rzesach-...
~Krewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
172

postów

138

wątków

do góry