Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsze sushi! wątek zamknięty Polecam ich sushi, zwłaszcza california set i tempura king. Zamawiałem już...
~Leon Halbecki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

szybko i sprawnie wątek zamknięty Naszła nas chęć na sushi, szybki telefon i zaraz w domu :D Ładnie zapakowane,...
~zachwycona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

chętnie wrócimy wątek zamknięty Byliśmy drugi raz, za każdym razem miło zaskoczeni :) Przepyszne krewetki i...
~Ang
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Pyszności bez wychodzenia z domu wątek zamknięty Tym razem zdecydowaliśmy się na jedzonko z dostawą do domu. Bardzo zadowoliła...
~kama90
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Wielokrotnie bywałam w new kansai sushi wątek zamknięty Wielokrotnie bywałam w new kansai sushi, zazwyczaj z grouponem, ponieważ...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

sushi wątek zamknięty No niestety tym razem opinia bardzo negatywna. Chodzę tam od bardzo długiego...
~ANIA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 grudnia 2015

Najlepsze Sushi w Gdańsku wątek zamknięty Bardzo smacznie, świetnie Podane Niebo w Gębie :) Polecam
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

opinia wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce pyszne jedzenie . Miło spędzony wieczór . Polecamy
~Tomek & Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Wspaniale najlepsze sushi w Gdańsku wątek zamknięty Moja przyjaciółka zabrała mnie do tego miejsca ,jedzenie poezja ,klimat super...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Jak na Sushi to tu !!! wątek zamknięty Smaczne ładnie podane jedzenie .Lubie to i polecam !
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

sushi na wysokim poziomie wątek zamknięty Świetne jedzedznie miła atmosfera pełen luz ,zadowoleni !!! Dobrze wydane...
~antysystemowiec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

odradzam wątek zamknięty Moja druga wizyta, z groupona. Za pierwszym razem zamówione krewetki z...
~X.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

(...) wątek zamknięty Przy złożeniu zamówieniu online i wybraniu odbioru osobistego naliczają...
~KALI GANJA MAFIA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

najgorsze sushi w 3city wątek zamknięty Wystroj lokalu calkiem przyjemny...i na tym koncza sie wszelkie pozytywy....
~Pawel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

smacznie wątek zamknięty Odwiedzam tę restaurację dość często. Korzystałam ze zniżek, gruponów,...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

Bez rewelacji wątek zamknięty Po kolei: -wystrój i klimat: nowocześnie, czysto i schludnie, ale W OGÓLE NIE...
~kiwajakotako
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

czas oczekiwania wątek zamknięty Zamówilyśmy z kolezanka sushi. To jest.mój rekordowy pobyt w restauracji...
~jezozwierz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

zniżka z groupona wątek zamknięty Dziś byłam tam poraz pierwszy, zakupiłam kupon z godealla, a dopiero pózniej...
~ALEKSANDRA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Dostawa wątek zamknięty Przez coraz chłodniejsze wieczory postanowiłam zamówić sushi z dostawą do...
~usatysfakcjonowana
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Nie powala wątek zamknięty Myślałam, że stać ich na więcej. Trochę się rozczarowałam, szczególnie...
~ja ;)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
172

postów

138

wątków

do góry